کفش مجلسی مردانه و کفش اسپرت مردانه (چرم طبیعی)آشنایی با انواع مختلف کفش مجلسی مردانه و کفش اسپرت مردانه، به عنوان یکی از آیتم‌های اصلی و مهم استایل آقایان می‌باشد. در سایت علی ویترین با مشاهده انواع برندهای کفش مجلسی مردانه و کفش اسپرت مردانه از نوع چرم طبیعی و مقایسه قیمت‌ها و طرح‌ها، می‌توانید با داشتن ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و فروشندگان، انتخاب‌های خوبی برای خرید کفش عمده کفش مجلسی مردانه چرمی، شیک، طبی، مارکدار و .... و کفش اسپرت مردانه راحت، ارزان، جورابی، چسبی و ... داشته باشید.

خرید کفش مجلسی مردانه

همه ما می‌دانیم که آقایان برخلاف خانم‌ها به دنبال ظاهر و زیبایی کفش نیستند و در بیشتر مواقع برای خرید کفش مجلسی مردانه اصلا به این نکته توجه‌ای ندارند که کفش باید با لباسشان ست شود و اصلا نمی‌دانند چه معیارهایی را باید برای خرید کفش مجلسی مردانه در نظر بگیرند. درست است که آقایان برای داشتن ظاهری مناسب، هنگام انتخاب کفش باید به نوع چرم آن، مکان قرارگیری انگشتان پا و پاشنه کفش توجه نمایند و یا کفش‌ها را قبل از خرید امتحان نمایند و یا هنگام امتحان کردن باید با آن‌ها قدم بزنند تا مطمئن شوند که پا در آن‌ها احساس راحتی می‌کند یا نه؟ همه‌ی این موارد درست است اما کافی نیست؛ پس با ما همراه باشید تا شما را با تعدادی از معیارهای حرید کفش مردانه مجلسی آشنا سازیم.

کفش مجلسی مردانه، برای کجا مناسب است؟

همیشه در ابتدا باید بدانیم که اصلا این کفش را قصد داریم برای چه مجلسی بپوشیم و یا اینکه قصد استفاده روزانه از آن کفش را نداشته باشیم. چون در بسیاری موارد پیش آمده که آقایانی قصدشان از خرید کفش مجلسی مردانه استفاده برای رفت و آمد‌های روزانه‌ آنها است که این اشتباه است. درست است که بخشی از انتخاب کفش به سلیقه شخصی ربط دارد، اما پیروی از چند مرحله زیر به شما در خرید یک جفت کفش مجلسی مردانه مناسب، کمک می‌کند.

کفش، کفش مردانه، کفش مجلسی، کفش مجلسی مردانه، کفش اسپرت، کفش اسپرت مردانه، علی ویترین

1. با دست زدن به چرم کفش، آن را امتحان و لمس کنید

برای خرید کفش مجلسی مردانه لازم نیست حتما کفش چرم را انتخاب کنید، اما چرم دوام بیشتری دارد و با اکثر لباس‌های رسمی جور در می‌آید. اما شاید بتوانیم بگوییم بهترین گزینه است. اما حواستان باشد که حتما در هنگام خرید کفش مجلسی مردانه به جنس کفش دست بزنید زیرا جنس چرم صاف و نرم اما نه خیلی صاف خواهد بود و ممکن است براق باشد اما نه به اندازه‌ای که بتوانید بازتاب تصویر خود را در آن ببینید. مراقب باشید که براق بودن بیش از حد چرمی بدان معناست که در آن پلاستیک به کار برده شده است. به احتمال زیاد این‌ها چرم اصل نیستند، بنابراین از خرید آن‌ها خودداری کنید. برای خرید کفش مجلسی مردانه لازم نیست حتما کفش چرم را انتخاب کنید، به دلیل آنکه چرم دوام بیشتری دارد و با اکثر لباس‌های رسمی جور در می‌آید ما به شما پیشنهاد خرید می‌دهیم انتخاب با خودتان است!

باید انگشتان جلو پایتان در جای مناسب در کفش قرار بگیرند و اصلا احساس فشار بر روی آن‌ها نداشته باشید. چگونه؟ پس با ما همراه باشید. کفش‌های رسمی و مجلسی مردانه دارای انواع شکل نوک هستند که این تنوع از مربع تا نوک تیز متغیر است، اما هیچ کدام بهترین گزینه شما نیستند. در هنگام خرید کفش مجلسی مردانه به دنبال مدلی باشید که نه مربع باشد و نه نوک تیز و نوعی را انتخاب کنید که حد وسط بین مربع و نوک تیز را داشته باشد. این شکل کفش‌ها برای سلامت پاها و همچنین به طور کلی ظاهر کلی فرد مناسب‌تر هستند. باز هم هیچ شکل دقیقی وجود ندارد که همیشه مناسب‌ترین باشد. بیشتر باید به دنبال مدلی باشید که تعادل بین زاویه‌های انگشتان پا را حفظ کند و در نهایت شکل پاهایتان است که چه نوع کفشی باید بپوشید را تعیین می‌نمایند.

2. کفش‌هایی با پاشنه بلندتر انتخاب کنید

برای خرید کفش مجلسی مردانه کفش‌هایی با پاشنه بلندتر از دو سانت انتخاب کنید! شای برای بسیاری از مردان تعجب‌آور باشد اما تجربه درباره مردان نیز صدق می‌کند که انتخاب کفش‌هایی با پاشنه بلندتر برایشان بهتر است؛ زیرا کفش‌های مردانه مجلسی دارای پاشنه‌های مختلف هستند و یک حد وسطی برای انتخاب پاشنه درست وجود دارد. یک خط‌کش یا اندازه‌گیری چشمی کاری است که باید برای انتخاب پاشنه صحیح از آن استفاده کنید. اگر کفشی با پاشنه مناسب و بلندتر از حد معمول انتخاب کنید، از نظر ظاهری شکل خوبی نخواهید داشت و از انتخاب نرمال دوری کرده‌اید. بیشتر کفش‌ها پاشنه‌دار هستند، اما برخی از کفش‌ها ممکن است پاشنه نداشته باشند. کفش‌های بدون پاشنه و تخت برای تیپ‌های نرمال و روزانه مناسب هستند، اما کفشی که قرار است با لباس رسمی یا مجلسی بپوشید، باید پاشنه داشته باشد.

کفش، کفش مردانه، کفش مجلسی، کفش مجلسی مردانه، کفش اسپرت، کفش اسپرت مردانه، علی ویترین

3. توجه به کفش‌های بند‌دار

برای خرید کفش مجلسی مردانه بهتر است کفش بند‌دار بخرید زیرا رسمی‌تر و زیباتر هستند. هنگام انتخاب کفش مجلسی و رسمی، کفش بنددار یک ضرورت است. کفش‌ راحتی یا کفش اسپرت مردانه بدون بند و چسبی ممکن است راحت‌تر به نظر بیایند، اما کفش‌های بنددار بسیار حرفه‌ای‌تر و شیک‌تر به نظر می‌رسند. اگر از کت و شلوار استفاده می‌کنید، کفش‌های بنددار ضروری است. اما اگر از شلوار و پیراهن استفاده می‌کنید و کت و شلوار و جلیقه‌ای به تن ندارید، ممکن است به کفش بنددار احتیاج نداشته باشید. باز انتخاب با خودتان است! اگر در یک میهمانی نیمه رسمی شرکت کرده‌اید و یک کت و شلوار رسمی پوشیده‌اید، مطمئنا خواهان این هستید که یک کفش مجلسی مردانه رسمی و بنددار با لباس خود ست نمایید.

4. توجه به رنگ کفش مجلسی مردانه

حالا که به همه‌ی نکات توجه نمودید نوبت به آخرین نکته در هنگام خرید کفش مجلسی مردانه است و آن توجه‌ای ویژه به رنگ کفش است. درست است که رنگ کفش کاملا سلیقه‌ای است اما نباید فراموش کنیم که قرار است این کفش را برای مجلسی رسمی به پا کنید! یک جفت کفش مشکی برای تطبیق پذیری با همه رنگ لباس انتخاب کنید؛ زیرا مشکی با همه رنگ لباس به جز قهوه‌ای تطبیق دارد. اگر کمد لباس شما متشکل از کت و شلوارهایی باشد که بیشتر مشکی، خاکستری یا آبی هستند، کفش‌های مشکی بهترین گزینه برای تطبیق پذیری با همه آن کت و شلوارها است. کفش‌های مشکی همچنین با شلوار خاکی یا حتی شلوار جین نیز جور در می‌آیند. ناگفته نماند که سایر رنگ‌ها در کفش مجلسی مردانه هرکدام از زیبایی خاصی برخوردار هستند. اما در هنگام خرید کفش مجلسی مردانه توجه به میهمانی رسمی که قرار است در آن حضور داشته باشید از هر چیزی مهم‌تر است.