کفش مجلسی زنانه و کفش اسپرت زنانه (چرم طبیعی)یکی از انواع کفش‌های زنانه، کفش مجلسی زنانه می‌باشد که معمولا قیمت بالاتری نسبت به سایر کفش‌ها دارد و در انواع مختلف پاشنه‌بلند، تخت، جلوباز، بندی، پاشنه سه‌سانتی، نگین‌دار و ... در بازار عرضه شده است. سایت علی ویترین این امکان را برای شما فراهم کرده است که با فروشندگان عمده کفش چرم طبیعی زنانه به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید و بتوانید با مقایسه برندهای کفش‌ مجلسی زنانه ایرانی با هم، بهترین انتخاب را داشته باشید.


 

اصول مهم و کاربردی در انتخاب کفش مجلسی زنانه چرم

1. شناخت انواع مدل‌های کفش مجلسی زنانه

لازم است بدانید که کفش مناسب برای کار، ورزش، مجالس رسمی و نیمه‌رسمی متفاوت هستند و برای هرکدام بایستی انتخاب جداگانه‌ای داشته باشید. قبل از هر چیزی باید به مدل لباس و اینکه اصلاً برای چه مجلسی می‌خواهیم از آن استفاده کنیم را در نظر بگیریم. اگر قصد دارید برای مجلسی کاملاً رسمی کفش انتخاب نمایید در اینجا نیاز دارید که حتی نوع لباس، کوتاهی، بلندی و حتی آستین‌های لباستان را به‌ خوبی در نظر بگیرید تا همه‌ چیز در کنار کفشی زیبا به‌ خوبی نشان داده شوند. جالب است بدانید که دانستن نوع آب‌ و هوا نیز در انتخاب بسیار به شما کمک خواهد نمود و در نهایت آن چیزی که دلخواه و درخورتان است را خواهید یافت. 

2. طرح و جنس کفش‌های مجلسی زنانه

شاید برایتان تعجب‌آور است که طرح و جنس کفش مجلسی نیز کاملاً متفاوت است با سایر کفش‌ها و بی‌تردید همه‌ی ما می‌دانیم که کفش مجلسی از متریالی مرغوب‌تر و با کیفیت‌تر ساخته می‌شود. کفش‌های مجلسی زنانه اصولاً با تزئیناتی همراه هستند تا زیباتر به نظر آیند. گاهی این تزئینات بر روی بندها و گاهی بر روی زیپ‌ها قرار داده ‌می‌شود و همین نکات سبب شده تا از کفش‌های غیررسمی متمایز گردند. جنس این کفش‌ها نیز با سایر کفش‌ها تفاوت دارند. معمولاً جنس آن‌ها از چرم استولی است، در بازار احتمال دارد به کفش‌های مجلسی با جنس غیر از چرم مثل ساتن، مخمل و یا چرم جیر برخورد کنید. البته بسته به نوع سلیقه، مدل لباس و بودجه می‌توانید هر جنسی را که بخواهید خریداری نمایید. جالب است بدانید که جنس ساتن، مخمل و یا جیر از سایر آن‌ها ارزان‌تر هستند.

3. انتخاب رنگ مناسب

یکی از مهم‌ترین معیارهای خرید کفش زنانه مجلسی انتخاب رنگ مناسب است. در بیشتر مواقع خانم‌ها رنگ کفش خود را با رنگ لباس مجلسی ست می‌کنند که این در نوع خودکار خوبی است؛ اما به شما پیشنهاد می‌کنیم که رنگ کفش را متضاد رنگ لباستان انتخاب نمایید. ما برای این پیشنهاد دلیل داریم و دلیلش این است که این امر به شما کمک می‌نماید تا زیباتر دیده شوید و کفشتان نیز نمو بیشتری داشته باشد. اگر رنگ لباستان روشن است بهتر است از کفشی با رنگ مشکی را انتخاب نمایید و یا اینکه به رنگ لباستان باشد انتخاب با خودتان است! معمولاً برای لباس‌های تیره مانند مشکی از کفش طلایی استفاده‌ می‌نمایند تا بیشتر نشان داده شود. معمولاً برای لباس‌هایی که زرق و برق‌دارند از کفش‌های طرح‌دار استفاده می‌نمایند. کفش‌های ساده با این نوع لباس‌ها زیبا به‌نظر نمی‌رسند.

4. راحت بودن کفش مجلسی زنانه

حواستان باشد که برای خرید کفش چه مجلسی و چه معمولی باید دقت نمایید تا به پاهایتان آسیبی نرسد زیرا کفش مناسب مستقیماً با سلامتی‌تان در ارتباط است، راحتی کفش‌ها بسیار مهم و حیاتی است. شاید برای کفشی پول زیادی پرداخته کرده‌اید اما اصلاً از پوشیدن آن احساس راحتی نداشته باشید و این بدان معناست که در هنگام خرید به راحتی کفش حتی اگر برای مجلسی فوق‌العاده رسمی باشد توجه ویژ‌ه‌ای نمایید. دقت داشته باشید تا سلامتی پاهایتان فدای زیبایی و خوش‌استایل بودن نگردد. گاهی نیاز دارید برای خرید کفش مجلسی زیبا و درعین‌حال راحت بیشتر جست‌وجو نمایید و زمان بیشتری اختصاص دهید تا به آن چیزی که دلخواهتان است برسید.

کفش اسپرت، کفش مجلسی، کفش زنانه، کفش مجلسی زنانه، کفش اسپرت زنانه، خرید کفش زنانه، خرید عمده کفش زنانه، علی ویترین

برای خرید کفش مجلسی زنانه و راحت به نکات زیر نیز توجه نمایید:

1. یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید دقت زیادی در آن به خرج دهید، اطمینان از اندازه‌ی کفش مجلسی است. اگر در مغازه‌ای کفشی را به پا کردید و آن را بسیار هم دوست داشتید، اما اندازه پاهایتان نبود از خرید آن اجتناب نمایید زیرا بعداً برایتان دردسر خواهد شد. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که بر روی کاغذی بایستید و شکل پاهایتان را بر روی آن ترسیم نمایید. این موضوع به شما کمک خواهد نمود تا کفشی اندازه‌ی پاهایتان بیابید.

2. اگر از امنیت کفش تردید دارید همیشه کفش‌هایی را انتخاب نمایید که بندها به دور ساقه‌ پاهایتان پیچیده شود تا این‌گونه در صورت پیچ خوردن پاهایتان آن تکیه‌گاهی برایتان باشد و از زمین خوردنتان جلوگیری نماید.

3. برای خرید کفش مجلسی زنانه کمی دست‌ و دلبازانه عمل نمایید و سعی نمایید برندهای معتبر را انتخاب کنید؛ زیرا همه‌ی ما شاید چندین سال یکبار  کفش مجلسی بخریم و بعد از خرید هم چندین سال برای جشن‌ها و مجالس بسیاری از آن استفاده نماییم. پس چه‌ بهتر که کفش مجلسی مرغوب و معتبر را انتخاب نماییم.

4. حتماً در هنگام خرید کفش مجلسی چنددقیقه‌ای با آن راه بروید تا مطمئن شوید که پاهایتان احساس راحتی دارند.

5. از عرق کردن پاها در حین راه رفتن در مجلس با استفاده از پودرهای مخصوص ضد عرق جلوگیری نمایید؛ زیرا اگر پاهایتان عرق نمایند موجب سُر خوردنتان خواهد شد.

6. شناختن انواع پاشنه نیز در خرید کفش مجلسی به شما کمک خواهد نمود. کفش‌های مجلسی دارای چندین نوع پاشنه که عبارت‌اند از: پاشنه نازک و باریک، پاشنه چهارگوش و پاشنه یکسره. شما باید بدانید که با کدام از این پاشنه‌ها احساس راحت‌تری دارید و یا حتی اگر هم ندانستید، امتحان نمایید امتحانش که مجانی است.

راهنمای خرید کفش چرم زنانه

کفش چرم با توجه به سابقه‌ی درخشانی که در طی چندین سال متمادی داشته به همین دلیل نیز همواره کفش محبوب در بین خانم‌ها و حتی آقایان بوده است. برای خرید کفش چرم زنانه باید به چند نکته‌ی مهم توجه نمایید. در همین راستا ما بر آنیم تا به شما کمک کنیم تا خریدی بی‌دغدغه و درست را تجربه نمایید.

چرا کفش چرم بپوشیم؟

همه‌ی ما می‌دانیم که کفش چرمی در همه‌ی زمان‌ها از بهترین مواد برای ساخت کفش بوده و هست. کفش چرمی به دلیل نرمی و راحتی و انعطاف‌پذیری بالایی که دارد همواره از طرفداران بیشتری دارد. اصلاً بعید نیست که مانند هر لباس از مد افتاده‌ای و هر مدل کفشی در گوشه‌ای از کمدمان کفش چرم زنانه‌ای از مادرها و یا مادربزرگ‌هایمان به یادگار مانده باشد. حتی اگر چندین سال از خریدنش بگذرد و گاهی بعضی از افراد هنوز از آن به‌عنوان مدلی برای خوش استایل شدنشان استفاده می‌نمایند؛ پس اولین نکته تکمیل شدن خوش‌استایلی با پوشیدن کفش چرمی! همچنین چرم اگر طبیعی باشد و مواد اضافه‌ای در ترکیب با خود نداشته‌ باشد، دوام و کیفیت بسیار خوبی دارد. چرم‌های طبیعی، منافذی دارند که اکسیژن‌رسانی به پا را آسان و از بروز آسیب در پا جلوگیری می‌کند. کفش چرم طبیعی، به‌شرط داشتن طراحی مناسب، بسیار راحت‌تر از کفش‌های دیگر است و گزینه خوبی برای استفاده روزانه به‌حساب می‌آید.

انواع چرم را بشناسید!

به‌طورکلی نمی‌توان یک دسته‌بندی اساسی برای چرم‌ها در نظر گرفت. چرم‌ها را می‌توان بر اساس جنس به دودسته طبیعی و مصنوعی تقسیم نمود. دانستن این موضوع در هنگام خرید کمک زیادی به شما خواهد نمود. گاهی کفش‌های چرم را بر اساس کشورهای سازنده‌ی آن‌ها تقسیم‌بندی می می‌کنند که دراین‌بین چرم‌های روسی، مراکشی و اسپانیایی از معروف‌ترین دسته‌ها هستند. چرم کامل نیز نوعی است که از سطح بیرونی چرم به دست می‌آید و جزو مرغوب‌ترین انواع آن به شمار می‌آید. چرم جیر، نبوک، ورنی نیز مدل‌های دیگری از آن هستند که ممکن است در هنگام خرید کفش زنانه در بازار با آن‌ها روبه‌رو شوید.

کفش اسپرت، کفش مجلسی، کفش زنانه، کفش مجلسی زنانه، کفش اسپرت زنانه، خرید کفش زنانه، خرید عمده کفش زنانه، علی ویترین

بهترین جنس چرم کدام است؟

نکته‌ی جالب‌توجه در خرید کفش‌های چرم زنانه این است که دستتان در انتخاب چرم طبیعی باز است. شما می‌توانید با توجه به سلیقه و بودجه هر نوع کفش چرمی را خریداری نمایید اما توجه به این نکته مهم است که هرچقدر ظاهر چرم طبیعی‌تر باشد، یعنی کیفیت بهتری دارد و در فرآیند دباغی آن، از دخالت‌های شیمیایی کمتری استفاده‌شده است؛ اما پیشنهاد ما به شما کفشی با جنس چرم طبیعی کامل بهترین انتخاب است؛ زیرا از دوام و کیفیت بیشتری برخوردار است. البته در هنگام خرید حتماً به این نکته توجه نمایید که چرم خوب چرمی است که بیش‌ازاندازه براق نباشد و بوی پوست حیوانات به مشامتان برسد و اگر هم کبریت و یا فندک را در کنارش گرفتید آتش نگیرد.

به فرم کفش چرم دقت نمایید

کفش‌های چرم زنانه از تنوع و طرح‌های مختلفی برخوردارند. برخی از آن‌ها دارای نوک‌تیز و برخی دیگر جلوگرد هستند. برخی پاشنه‌بلند و برخی دیگر اسپرت. البته انتخاب هر مدل و فرمی بستگی به سلیقه‌ی شخصی و نیازتان دارد. اگر کفش چرم را برای رفت‌وآمد روزانه خریداری نمایید بهتر است از فرم جلوگرد استفاده نمایید؛ زیرا با آن راحت‌تر خواهید بود.

توجه به پاشنه کفش چرم

اگر قصد دارید از کفش چرم برای پیاده‌روی روزانه استفاده نمایید باید بگوییم که نوع پاشنه‌بلند اصلاً برایتان مناسب نیست و اصلاً قرار نیست برای زیباتر شدن از سلامتی پاهایتان غافل شوید. مناسب‌ترین پاشنه کفش چرم زنانه برای مصرف روزانه بین 3تا4 سانت می‌باشد.

توجه به زیره کفش چرم

یکی از مواردی که در اغلب مواقع مردم از آن غافل می‌شوند توجه به زیره‌ کفش است. قرار نیست که حتماً جنس کفش چرم است از زیره خوبی هم برخوردار باشد. بهترین زیره مناسب برای چنین کفش‌های زیره کشسانی به‌اندازه‌ای کمتر از کتانی است. معمولاً زیره‌های مرغوب توانایی خنثی‌سازی فشار ناشی از حرکت و وزن ما و همچنین مقاومت در برابر آب و سایش رادارند. در هنگام خرید کفش چرم به سراغ کفش‌هایی بروید که زیره‌شان دندانه‌دار باشند؛ زیرا این مدل زیره‌ها از سُرخوردن ناگهانی‌تان جلوگیری خواهند نمود.

آیا پاهایتان در کفش احساس راحتی دارند؟
به‌طورمعمول اکثر ما به دنبال خرید کفشی هستیم که احساس خوبی از پوشیدن آن داشته باشیم، حالا اگر آن کفش چرم باشد یا هر جنس دیگری! قواعد خرید کفش مناسب سایز پا، در همه موارد یکسان هستند و فرقی ندارد چه نوع کفشی انتخاب می‌کنید. اگر در هنگام خرید کفش چرم به این نکته مهم توجه نمایید بی‌تردید از این تجربه خوب هیچ‌وقت نخواهید گذشت و سالیان سال چرم پوش خواهید شد. کفش‌های مناسب پاهایتان کفشی است که در پاهایتان نلغزد و سرپنجه‌ها مورد فشار قرار نگیرد. کفش‌های گشاد و یا تنگ می‌توانند بر روی فرم طبیعی پاهایتان تأثیر بگذارند و فرم زشتی به آن‌ها بدهند. حواستان به این نکته مهم باشد.

چه زمانی برای خرید کفش چرم زنانه مناسب است؟

بهترین زمان برای خرید کفش بعداز‌ظهر‌ها است؛ چراکه پاها معمولاً صبح‌ها، کمی کوچک‌تر از ساعات پایانی روز است. پس اگر صبح‌ها برای خرید کفش بروید، ممکن است که کفش برایتان کوچک‌تر از سایز واقعی پاهایتان شود و پاهایتان را اذیت کند؛ اما اگر باز در موقع خرید کفش چرم فشاری بر روی سرپنجه‌های خود احساس کردید طبیعی است زیرا چرم بعد دو دفعه استفاده، جا باز می‌کند و کاملاً اندازه پای شما می‌شود.

تقریباً آخرین نکته‌ای که باید در هنگام خرید کفش چرم زنانه به آن توجه نمایید رنگ کفش است که آن نیز بستگی به سلیقه و رنگ لباستان دارد. معمولاً خانم‌ها رنگ‌های قهوه‌ای، سماقی و مشکی را بیشتر برای کفش چرم می‌پسندند؛ و اکثراً دلیل انتخاب رنگ مشکی برای کفش چرم را این نکته بیان می‌نمایند که رنگ مشکی را در همه‌جا می‌توانند بپوشند و بیشترین کاربرد را دارد. ناگفته نماند که سایر رنگ‌ها در کفش چرم زنانه هرکدام از زیبایی خاصی برخوردار هستند.

در نهایت باید بگوییم رعایت نکات فوق و توجه به آن‌ها کمک بزرگی به شما خواهد کرد تا راحت‌تر بتوانید دست به انتخاب بزنید و کفش مجلسی چرم زنانه مورد نظر خود را بیابید. در انتها سایت فروشگاهی علی ویترین مفتخر است با همکاری با برترین برندهای کفش ایرانی، شما را در انتخاب آسان و سریع یاری کند تا خاطره‌ی یک خرید مناسب را برای شما رقم بزنیم.