خرید عمده کفش بچه گانه راحت (سازگار با بافت پای بچه)پا قلب دوم انسان است؛ حال اگر پای کودکان در میان باشد که در سن رشد بوده و بسیار آسیب‌پذیرتر از بزرگ‌ترها هستند، خرید پوشش مناسب برای این قلب دوم، حساس‌تر می‌شود. بهتر است والدین به جای توجه به قیمت، مارک یا مدل کفشی که برای بچه‌های خود می‌خرند، به کیفیت آن توجه کنند. راحت‌ترین کفش برای کودکان، کفش‌هایی با جنس چرم، پلاستیک نرم و پارچه‌ای می‌باشند که با مدل‌های بندی، جورابی، عروسکی، جلوباز، ساقدار، چراغ‌دار و ... در بازار کفش‌های ایرانی، موجود می‌باشند. با توجه به تنوع بالای تولیدکنندگان و فروشندگان کفش بچه‌گانه ایرانی، سایت علی ویترین امکان انتخاب آنلاین و آسان برند دلخواه را از بین برندهای کفش دخترانه و پسرانه ایرانی، فراهم کرده است. با مراجعه به این سایت و انتخاب دسته کفش بچه‌گانه، امکان خرید مستقیم و عمده مدل‌های جذاب بچه‌گانه را با قیمت مناسب، از فروشندگان و تولیدکنندگان این محصول، خواهید داشت.

کفش مناسب پای کودکان چه ویژگی‌هایی دارد؟

انتخاب کفش بچه‌گانه مناسب، از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. بچه‌ها از زمانی که راه رفتن را به خوبی یاد می‌گیرند، دوست دارند در کوچه و خیابان بدون کمک پدر و مادر راه بروند، از این جهت خرید کفش مناسب برای آن‌ها اهمیت خاصی پیدا می‌کند.

پس بهتر است در انتخاب کفش بچه‌گانه  به جای توجه به قیمت  و مدل آن، به کیفیت کفش توجه کنید زیرا متخصصان می‌گویند پوشیدن کفش‌هایی که مناسب پای کودک نیست از همان ابتدا تهدید جدی برای به خطر افتادن سلامتی پا است.

 

دو نکته ی مهم که باید در هنگام خرید کفش بچه‌گانه به آن توجه کرد:

 1. برای خرید کفش، کودک را با خود ببرید تا اندازه‌ی دقیق پای او مشخص شود تا بتوانید کفش مناسبی برای او انتخاب کنید.

 2. هنگام امتحان و اندازه‌گیری کفش، بهتر است کودک ایستاده باشد تا انگشتان پای او به راحتی در کفش قرار بگیرند.

کفش بچه گانه، بچه گانه، علی ویترین، کفش کودک، خرید عمده کفش بچه گانه،‌خرید و فروش عمده کفش بچه گانه
 

عوارض کفش های نامناسب چیست؟

 • کمر درد

 • تاول زدن انگشتان و کف پا

 • انحراف انگشت شست پا

 • کاهش توانایی و فعالیت 

 • خستگی‌های زودرس

 • درد در مفاصل و زانو و پاشنه پا

ویژگی‌های خرید کفش مناسب برای کودکان چیست؟

 • کفش باید تمام سطح پای کودک را پوشش بدهد. رویه آن باید نرم و انعطاف‌پذیر باشد و توجه شود فشاری به هیچ‌کدام از قسمت‌های پا وارد نکند از جمله پنجه پا.

 • کفش بچه‌گانه باید از موادی که هوا در آن به خوبی انتقال پیدا می‌کند و به اصطلاح مواد تنفس‌پذیر می‌گویند، ساخته شده باشد تا باعث به وجود آمدن رطوبت در کفش نشود و همینطور پا را خشک نگه دارد. همینطور موجب دوام و مقاومت کفش نیز می‌شود.

 • سعی کنید کفش‌هایی که بدون بند یا پشت باز هستند برای کودک خود نخرید و کفش بنددار یا چسب‌دار تهیه کنید.

 • برای خرید کفش کودک بهتر است به فروشگاه‌هایی مراجعه کنید که به طور تخصصی در زمینه فروش کفش کار می‌کنند چون آن‌ها پیشنهادات بهتری به شما برای خرید کفش مناسب می‌دهند.

 • کفش‌های پاشنه‌بلند روی شکل اسکلتی بدن تاثیرات منفی دارد، از این رو بهتر است اگر کفشی پاشنه‌دار انتخاب می‌کنید، پاشنه آن بین 2 تا 2.5 سانتی‌متر باشد.

 • برای خرید کفش کودک بهتر است به کف آن نیز توجه ویژه‌ای شود تا باعث لیز خوردن کودک نشود و حتی از لیز خوردن کودک جلوگیری کند.

 • پای کودکان به سرعت رشد می‌کند و باید توجه کنید که خرید کفش گران و مارک در اولویت نباشد و فقط به کفیت آن توجه کنید.

 • به شماره‌هایی که زیر کفش درج شده و سایز کفش را نشان می‌دهد اطمینان نکنید و بهتر است کودک کفش را امتحان کند و همینطور سایز قبلی پای کودک خود را برای خرید کفش ملاک قرار ندهید چون هر سال پای کودک رشد می‌کند و دیگر سایز قبلی را ندارد.

 • پژوهش‌ها نشان می‌دهد اگر می‌خواهید کفش مناسب و اندازه پای کودک بخرید، بهتر است در زمان عصر برای خرید مراجعه کنید چون صبح‌ها پای کودک نیم‌سانتی‌متر کوچک‌تر است و زمانی که کودک فعالیت دارد، پای او به دلیل همین فعالیت‌ها متورم می‌شود و سایز آن نیز تغییر می‌کند از این رو بهتر است در زمان عصر برای خرید کفش مراجعه کنید.

کفش بچه گانه، بچه گانه، علی ویترین، کفش کودک، خرید عمده کفش بچه گانه،‌خرید و فروش عمده کفش بچه گانه
 

ویژگی‌های انتخاب کفش بچه‌گانه مناسب چیست؟

 • سن کودک را برای انتخاب کفش مناسب باید در نظر بگیریم: به دلیل ماهیت پر جنب و جوش کودکان بهتر است کفش‌های ورزشی برای کودک تهیه کنیم تا با دوام و راحت باشد.

 • اندازه پای کودک را باید هر 6 ماه یک بار اندازه‌گیری کنید چون رشد پاها در کودکان سریع است. بهتر است سایز کفشی که می‌خواهید انتخاب کنید به اندازه یک انگشت شست بزرگ‌تر باشد.

 • جنس کفش باید از چرم طبیعی باشد چون بهترین انتخاب است. کفش باید انعطاف‌پذیر باشد پس اطمینان پیدا کنید که کفش را بدون هیچ تلاشی به راحتی در دستانتان می‌توانید خم کنید.

انواع کفش بچه‌گانه

 • کتانی ورزشی: این نوع کفش‌ها به دلیل راحتی و نرمی و سبک بودن، بهترین انتخاب هستند.

 • کفش رسمی: این کفش‌ها خیلی راحت نیستند و به اندازه ی کفش ورزشی نمی‌توان از آن‌ها استفاده کرد و صرفا برای مجالس از آن استفاده می‌شود.

 • صندل: از این نوع کفش برای فصول گرم سال برای جلوگیری از عرق کردن استفاده می شود.

 • بوت: از این نوع کفش برای فصول سرد سال برای جلوگیری از نفوذ سرما و آب برای حفاظت از پای کودک استفاده می شود.

چگونه پای کودک را اندازه گیری کنیم؟

بهتر است پای کودک را در حالت ایستاده اندازه‌گیری کنید و توجه کنید که همیشه یک پا از پای دیگر بزرگ‌تر است و برای همین باید هر دو پا را اندازه‌گیری کنید.

بهتر است جلوی انگشت شست او را را نیز یک سانتی‌متر فاصله بگذارید تا شست او بتواند به راحتی در کفش حرکت کند.

 
 

چرا نباید کفش فرزند بزرگ‌تر را برای فرزند کوچک نگه داریم؟

به دلیل خصوصیات بدنی منحصر به فرد، پای کودکان با هم متفاوت است. به همین دلیل نگه داشتن کفش فرزند بزرگ برای فرزند کوچک، کار نادرستی است.

همینطور بهتر است کفش را به صورت مشترک نیز استفاده نکنند چون منجر به گسترش قارچ و باکتری و از همه مهم‌تر انتقال بیماری پوستی می‌شود.

 

کفش چسبی بهتر است یا کفش بندی؟

کفش‌های چسبی چون کار کودک را برای پوشیدن آن و باز و بسته کردن راحت می‌کنند مناسب‌تر است اما رفته رفته کودک باید بستن بند کفش را هم یاد بگیرد.

با توجه به نکات گفته شده و با مراجعه به سایت علی ویترین، می‌توانید با تولیدکنندگان و فروشندگان عمده کفش بچه‌گانه ایرانی ارتباط برقرار کنید و خرید اینترنتی آسان و مطمئن را تجربه کنید.