درباره ما

راه حل امروزی تر برای تبلیغات و خرید و فروش

در دنیای امروز روش‌های سنتی بازاریابی و خرید و فروش که به صورت حضوری و بر اساس موقعیت جغرافیایی بود، کم رنگ شده است. با گسترش استفاده از اینترنت و روش‌های نوین تبلیغات، روش‌های خرید و فروش نیز به کلی دگرگون شده است. منافع موجود در این روش ، هر روز تعداد بیشتری از کسب و کارها را به تجربه‌ آن و تغییر الگوهای متداول قبلی ترغیب می‌کند. این روش هماهنگی بیشتری با شرایط کسب و کار امروزی دارد و ویژگی‌های این نوع بازاریابی و خرید و فروش با روحیات و نیازهای رو به رشد جامعه هماهنگ‌تر است.
مجموعه علی ویترین با هدف بازاریابی و برندینگ تولیدکنندگان کفش و صنایع وابسته و گسترش تجارت الکترونیک اقدام به پیاده‌سازی اولین پلتفرم تخصصی در حوزه بازاریابی و تبلیغات عمده کفش و صنایع وابسته نموده است. این امکان برای خریداران عمده کفش داخلی و تجار فراهم شده است که به محصولات تولیدکنندگان کفش دسترسی داشته و بدون واسطه از آنها خرید نمایند.
در سایت و اپلیکیشن علی ویترین تولیدکنندگان به عنوان کاربر، دسترسی برای ویرایش اطلاعات کارخانه و حذف و اضافه نمودن محصولات و نوشتن جزییات و توضیحات برای محصولات خود را دارند. با نصب اپلیکیشن علی ویترین و انتخاب دسته های فعالیت خود، همواره در جریان جدید ترین محصولات تولیدکنندگان باشید.