×
  • پنجشنبه - ۲۷ خرداد ۱۴۰۰


درباره ما

راه حل امروزی تر برای تبلیغات و خرید و فروش
در دنیای امروز روش های سنتی بازریابی و خرید و فروش که به صورت حضوری و بر اساس موقعیت جغرافیایی بوده کم رنگ شده.
 توسعه اینترنت روش های تبلیغات،خرید و فروش مارا به کلی دگرگون کرده است.منافع موجود در این روش هر روز تعداد بیشتری از کسب و کارها را تجربه ی آن و تغییرالگوهای متداول قبلی ترغیب می کند.
این روش هماهنگی بیشتری با شرایط کسب و کار امروزی دارد و ویژگی های این نوع بازاریابی و خرید و فروش با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ تر شده است.
آگاهی انسان ها و میل به توسعه آن ها را مجاب می کند که با تغییر الگوهای قدیمی و ناکارآمد کسب و کار، هوشمندانه تر و امروزی تر عمل کنند.
این روش به خریداران و مخاطبان تخصصی هم با ایجاد تنوع و حق انتخاب کمک می کند که آن ها همراه همیشگی کسب و کارهای هدف باشند و بدون نیازبه مراجعه حضوری در جریان جدید ترین محصولات قرار گیرند.
مجموعه توسعه تجارت علی ویترین با هدف بازاریابی و برندینگ محصولات داخلی وگسترش تجارت الکترونیک اقدام به پیاده سازی اولین سامانه تخصصی در حوزه کفش و صنایع وابسته نموده است و بستر مجازی خرید و فروش مستقیم داخلی و صادراتی برای معرفی بنگاه ها و محصولات فعالان این حوزه فراهم کرده است.
میل به حضور در بازارهای جهانی و صادرات کفش همیشه به عنوان یکی از دغدغه های اصلی تولیدکنندگان کفش بوده که از دلایل ضعف در این حوزه می توان کیفیت و قیمت نامطلوب برخی تولیدات، ضعف در تبلیغات، همچنین نداشتن مدیریت علمی در خصوص راهیابی به بازارهای هدف و همچنین رقابت های نادرست و نبود یک اتحاد درون صنفی برای کامل بودن سبد کالای ارائه شده دانست.
سایت علی ویترین با شناسایی این نقاط ضعف، سعی در ایجاد یک زنجیره واحد برای صادرات یکپارچه انواع کفش را دارد.
این سایت چهار زبانه بوده و علاوه بر فارسی، دارای زبان های عربی،روسی و انگلیسی می باشد که امکان معرفی بنگاه ها به این زبان ها را دارد و همچنین جزییات محصولات نیز به صورت اتوماتیک به این زبان ها ترجمه میگردد. این امکان برای آشنایی تجار کشورهای هدف با برندهای کفش ایران و همچنین آشنایی با جزییات محصولات تولیدکنندگان کفش تعبیه شده است.
سایت علی ویترین بعنوان اولین market place کفش مانند یک مرکز فروش تخصصی می باشد که فعالان این حوزه می توانند در آن به تبلیغات ، بازاریابی و خرید و فروش بپردازند.
این امکان برای خریداران عمده کفش فراهم شده که بدون واسطه دسترسی به محصولات بنگاه ها داشته و بدون واسطه از آن ها خرید نمایند.
همچنین برای سهولت در خرید و فروش امکان خرید بصورت آنلاین فراهم شده که خریداران بتوانند محصول مورد نظر را به قیمت کارخانه سفارش و وجه آن را بصورت آنلاین پرداخت نمایند.  
این اطمینان به خریداران داده می شود که در صورت خرید آنلاین در سایت، پس از دریافت مرسوله اگر محصول معیوب یا مغایر سفارش باشد، امکان مرجوع نمودن کالا و عودت وجه وجود دارد.
در سایت علی ویترین تولیدکنندگان  به عنوان کاربر، دسترسی برای ویرایش اطلاعات کارخانه و حذف و اضافه نمودن محصولات و نوشتن جزییات و توضیحات برای محصولات خود را دارند.
سایت علی ویترین دارای نماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت،معدن و تجارت می باشد و از آغاز فعالیت خود افتخار همراهی برندهای مطرح در این صنعت تخصصی را دارد و توانسته با امکانات منحصر به فرد خود توجه آن ها را جلب نماید.
کیفیت و سهولت استفاده از علی ویترین و خدمات ارائه شده در آن،همواره یکی از مهم ترین و با اولویت ترین موضوعات در علی ویترین بوده است و همه ی اعضا و کادر تخصصی تمام  تلاش خود را به بکارمی گیرند تا خدماتی شایسته و تجربه ای خوب را برای مخاطبان خود به ارمغان آورند.