خرید عمده کیف و کفش ستیکی از سخت‌ترین انتخاب‌ها برای یک استایل بی نقص، انتخاب کیف و کفش ست مناسب می‌باشد. یقینا شما نیز بارها درگیر این مساله مهم شده‌اید. استایلتان به نظر تکمیل می‌آید اما در واقع یک کمبود بزرگ دارد و برطرف کردن این کمبود نیز کار آنچنان ساده‌ای نیست. سایت علی ویترین با داشتن برندهای مختلف انواع کیف مجلسی، اسپرت، چرمی، مارکدار و ... و کیف و کفش ست، به شما کمک می‌کند تا این کمبود را به راحتی برطرف کنید و با ارتباط مستقیم با تولیدی کیف و کفش ست و فروشنده کیف و کفش ست، برای خرید عمده کیف و کفش ست، بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید عمده کیف و کفش ست

خرید عمده کیف و کفش ست امروزه یکی از کارهایی است که بسیاری از خانم‌ها برای انجام دادن آن دقت بسیار زیادی به خرج می‌دهند. کیف و کفش ست امروزه از مهمترین قسمت‌های پوشاک خانم‌ها به حساب می آیند که برای ظاهر آنها در بیرون از خانه اهمیت بسیار زیادی دارند. امروزه خانم‌های بسیار زیادی هستند که دوست دارند با ست کردن لباس‌های خود زیبایی ظاهری خود را بالا ببرند. یکی از مهمترین بخش ظاهری پوشاک بانوان کیف و کفش آنها می‌باشد که ست کیف و کفش معمولا این زیبایی ظاهری و شیک‌پوش بودن آنها را بیشتر می‌کند. به همین دلیل است که ست کیف و کفش برای خانم‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

در ادامه این مطلب در وب سایت علی ویترین تلاش داریم تا شما را با باید و نبایدهای کیف و کفش ست آشنا کنیم و درباره خرید عمده کیف و کفش ست اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم.

نحوه ست کردن درست کیف و کفش ست در خرید عمده کیف و کفش ست

در دنیای مد و لباس امروز، استفاده از کیف و کفش ست دیگر امری ضروری به نظر نمی‌آید. حتی بعضی از افراد معتقدند کیف و کفش ست کاملا از مد افتاده است، ولی اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به استایل کلاسیک و شیک علاقه دارید، بهتر است هنگام انتخاب کیف و کفش ست خود یک سری نکات ساده و درعین‌ حال کاربردی را به یاد داشته باشید تا استایلی شیک داشته باشید.

آیا استفاده از کیف و کفش ست، ضروری است؟

استفاده از کیف و کفش ست ایده خوبی است. با این‌ حال، انجام این کار کاملا به استایل شخص شما، مراسم و محیطی که قرار است در آن شرکت کنید و فصلی از سال که در آن قرار دارید بستگی دارد. اگر در مورد نحوه صحیح ست کردن کیف و کفش اطلاعات زیادی ندارید، نگران نباشید. در ادامه با اشاره به نکاتی ساده و کاربردی، می‌توانید کیف و کفش ست خود را راحت‌تر انتخاب کنید.

کیف، کفش، ست کیف و کفش، کیف و ست کفش، خرید عمده ست کیف و کفش، کفش و ست کیف

بایدها و نبایدهای خرید عمده کیف و کفش ست!

بایدهای خرید عمده کیف و کفش ست

  • در هنگام خرید عمده کیف و کفش ست، رنگ‌ها و طرح‌های یکسان انتخاب کنید:

اگر قصد دارید کیف خود را کاملا با کفش‌تان ست کنید، بهتر است از رنگ‌ها و طرح‌های یکسان استفاده کنید. مثلاً اگر قصد دارید یک کفش خاکستری ‌رنگ بپوشید، می‌توانید کیفی به رنگ خاکستری را با آن ست کنید. همین قانون در مورد طرح‌ها نیز صدق می‌کند. فقط به یاد داشته باشید بهتر است کیف خود را به رنگ اصلی زمینه کفش، یا یکی از رنگ‌های برجسته موجود در طرح آن انتخاب کنید.

  • در هنگام خرید عمده کیف و کفش ست، جنس کیف و کفش را یکی انتخاب کنید:

وقتی نوبت به خرید کیف و کفش ست می‌رسد، جنس کیف و کفش هم به اندازه رنگ و طرح آن‌ها مهم است. مثلا اگر قصد دارید یک بوت از جنس چرم بپوشید، می‌توانید یک کیف از جنس چرم با آن ست کنید. این قانون در مورد هر جنس کیف و کفش دیگری نیز صدق می‌کند.

  • در هنگام خرید عمده کیف و کفش ست، به این نکته توجه داشته باشید که کیف و کفش نباید با هم جلب توجه کنند:

برای آنکه استایل خود را کمی از حالت سادگی دربیاورید، کیف یا کفش خود را طوری انتخاب کنید که کمی متفاوت باشد؛ مثل استفاده از یک رنگ یا طرح خاص؛ اما به یاد داشته باشید که کیف و کفش نباید به شکل هم‌زمان جلب‌ توجه کنند. در این حالت استایل شما اغراق‌شده به نظر می‌رسد و حتی ممکن است که یک فرد نامرتب و بی‌نظم به نظر برسید! اگر قصد دارید کفشی خاص بپوشید، باید یک کیف کاملاً ساده را با آن ست کنید و برعکس.

  • در هنگام خرید عمده کیف و کفش ست، از طیف‌های متفاوت یک رنگ استفاده کنید:

اگر می‌خواهید مطمئن شوید تمام اجزای استایل شما به نحوی با هم هماهنگی دارند، می‌توانید رنگ آنها را از میان طیف‌های متفاوت یک رنگ خاص انتخاب کنید؛ مثلا از طیف تیره و روشن رنگ خاکستری.

کیف، کفش، ست کیف و کفش، کیف و ست کفش، خرید عمده ست کیف و کفش، کفش و ست کیف

نبایدهای خرید عمده کیف و کفش ست

  • در هنگام خرید عمده کیف و کفش ست، رنگ کیف و کفش خود را دقیقاً هم‌رنگ با لباس‌های خود انتخاب نکنید:

اگر رنگ کیف و کفش شما دقیقاً هم‌رنگ با دیگر اجزای استایل‌ شما باشد، ازنظر دیگران این‌طور به نظر می‌رسد که این کیف و کفش ست دقیقاً از همان پارچه لباس‌های شما دوخته شده است. در عوض، سعی کنید از طیف‌های متفاوت یک رنگ، یا رنگ‌های پایه و خنثی مثل رنگ سفید یا مشکی استفاده کنید. علاوه بر این، به یاد داشته باشید رنگ کفش شما همیشه باید چند درجه روشن‌تر یا تیره‌تر از رنگ لباس‌تان باشد.

  • در هنگام خرید عمده کیف و کفش ست، جنس کیف و کفش خود را دقیقاً مثل لباس‌های خود انتخاب نکنید:

اینکه کیف و کفش از یک جنس دوخته شده باشند اشکالی ندارد، اما یادتان باشد بهتر است سر تا پا از یک جنس پارچه لباس نپوشید. مثلا اگر جنس کیف و کفش شما از جنس چرم است لباس‌هایی از جنس چرم انتخاب نکنید. در عوض سعی کنید از جنس‌ها و بافت‌های متفاوتی استفاده کنید و با آزمو ن‌ و خطا استایل‌های خلاقانه‌ای ایجاد کنید.

  • در هنگام خرید عمده کیف و کفش ست، کیف و کفش شما نباید دقیقا یک طرح مشابه داشته باشند:

همان‌طور که در قسمت‌های بالاتر نیز اشاره کردیم، کیف و کفش شما نباید به شکل هم‌زمان جلب‌ توجه کنند. درنتیجه بهتر است از یک طرح شلوغ و یکسان (مثلاً طرح گل‌دار) برای کیف و کفش خود استفاده نکنید. در عوض می‌توانید کیف یا کفش خود را کاملا ساده و به رنگ یکی از رنگ‌های اصلی داخل طرح مورد نظر انتخاب کنید. مثلاً می‌توانید یک کفش طرح پلنگی را با یک کیف ساده مشکی ست کنید.

  • در هنگام خرید عمده کیف و کفش ست، فصل‌های مختلف را باهم ترکیب نکنید:

همان‌طور که هیچ‌وقت روی یک لباس تابستانی پالتو نمی‌پوشید، هرگز نباید کیف و کفش خود را هم مطابق با دو فصل متفاوت انتخاب کنید. به‌ عنوان‌ مثال، شما نمی‌توانید یک صندل تابستانی را با یک کیف از جنس بافتنی ست کنید!

  • در هنگام خرید عمده کیف و کفش ست، مراسمی که قرار است در آن شرکت کنید را در نظر بگیرید:

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام انتخاب کردن کیف و کفش به یاد داشته باشید، این است که قصد دارید این کیف و کفش را در چه مراسمی و در چه مکانی بپوشید. مثلا شما نمی‌توانید در مراسم عروسی دوست صمیمی خود یک کفش ورزشی بپوشید، یا با یک کیف کوچک و رسمی به کوهنوردی بروید.

با توجه به نکات گفته شده برای خرید عمده کیف و کفش ست، سایت علی ویترین افتخار دارد که این امکان را برای شما خریداران عمده و فروشندگان عمده فراهم کرده است تا با ارتباط مستقیم با تولیدی کفش عمده و فروشندگان کفش عمده و مقایسه مدل‌ها و قیمت‌ها، بتوانید انتخاب و خریدی متفاوت برای خرید عمده کیف و کفش ست، داشته باشید.