عمده فروشی صندل؛ صندل زنانه و صندل دخترانهبا ورود به فصل گرما، معمولا نوع کفش در مکان‌هایی که امکان‌پذیر باشد به صندل تغییر می‌کند. از مزایای کفش صندل نسبت به کفش‌های معمولی، می‌توان به خنکی، راحتی، سبکی و ... اشاره کرد که در انواع طبی، بندی، لاانگشتی، حصیری، کنفی، توری، لژدار، روفرشی، مجلسی و ... در سایت علی ویترین ارائه شده است. برای خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه از تولیدی کفش ایرانی، به فروشگاه آنلاین علی ویترین مراجعه کنید و با خیالی آسوده از تولیدکنندگان و فروشندگان کفش عمده به صورت مستقیم و آنلاین خرید کنید.

هر آنچه که باید در مورد خرید عمده صندل زنانه و  خرید عمده صندل دخترانه بدانید!

خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه در انواع مختلف

 • خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه تخت: 

این مدل بدون پاشنه و جلو باز است و راه رفتن و تحرک با آن راحت است.

 • خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه لژدار: 

این مدل صندل دارای پاشنه لژدار بوده و جلو باز می‌باشد. کفی تخت این صندل ها موجب راحتی راه رفتن می‌شود.

 • خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه پاشنه‌دار: 

این مدل صندل پاشنه بلند تابستانی دارای پاشنه یا نیم پاشنه مناسب به صورت جداست و دارای طرح‌های زیبایی است اما راحتی کمتری نسبت به صندل‌های تخت و یا لژدار دارند و زیبایی منحصر بفرد و افزودن به قد فرد می‌تواند دلایل انتخاب آن‌ها باشد.

صندل، صندل زنانه، صندل دخترانه، صندل زنانه و دخترانه، علی ویترین، خرید عمده صندل زنانه، خرید عمده صندل دخترانه، خرید و فروش عمده صندل زنانه و دخترانه، مدل صندل

انتخاب مناسب صندل زنانه و صندل دخترانه خوب در خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه

پوشیدن صندل نامناسب باعث بروز آسیب‌هایی مانند درد در ناحیه بالشتکی پا، آسیب به قول کف پا، کمر و پشت درد، انحراف زانو، زانو درد، آسیب و درد به ساق پا، درد پاشنه، پینه و میخچه پا می‌شود بنابراین پیش از خریدن صندل به این نکات دقت کنید :

 • خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه با پوشش جلو صندل: 

برای جلوگیری از وارد شدن هر نوع ضربه به انگشتان پا بهتر است صندلی انتخاب کنید که جلوی صندل پوششی وجود داشته باشد. یک صندل مناسب باید از کف پا، انگشتان، پاشنه و رویه پای شما محافظت نماید.

 • خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه با بندهای محافظ صندل: 

برای حفظ تعادل پا و جلوگیری از جلو و عقب رفتن زیاد پا باید صندل به میزان کافی بندهای محافظ داشته باشد. جنس بندهای صندل باید سبب فشار آمدن به پا و ایجاد تاول در پشت پا یا انگشتان نشود.

صندل، صندل زنانه، صندل دخترانه، صندل زنانه و دخترانه، علی ویترین، خرید عمده صندل زنانه، خرید عمده صندل دخترانه، خرید و فروش عمده صندل زنانه و دخترانه، مدل صندل

بهترین صندل ها در خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه

 • خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه با بند محافظ در پشت پا: 

صندل‌هایی را انتخاب کنید که بند محافظ در پشت پا داشته باشد و  بندهای روی کفش نیز پهن و محکم باشند تا از انحراف پا به سمت راست و چپ جلوگیری گردد.

 • توجه به زیره صندل در خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه:

زیره یا کفی صندل نباید خیلی سفت باشد و با برداشتن هر قدمی به پای شما آسیب رساند بلکه باید آن قدر نرم و انعطاف‌پذیر باشد تا بتواند به راحتی خم شود اما نباید آن قدر شل و نرم باشد که سبب ایجاد درد کف پا شود.

 • بهترین زیره صندل در خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه: 

زیره‌هایی با جنس چرم بهترین انتخاب برای کف صندل است که در عین حال که نرم و انعطاف پذیر است از پا هنگام پیاده‌روی و هنگام رانندگی محافظت می‌کند.
جنس کف صندل باید طوری باشد که در فصل تابستان، گرمای زمین را به پا منتقل نکرده و پا را نسوزاند. زیره‌های لاستیکی به دلیل اینکه در سطوح خیس لیز می‌خورند و سبب زمین خوردن فرد می‌شوند، مناسب نیستند.

صندل، صندل زنانه، صندل دخترانه، صندل زنانه و دخترانه، علی ویترین، خرید عمده صندل زنانه، خرید عمده صندل دخترانه، خرید و فروش عمده صندل زنانه و دخترانه، مدل صندل

نکات مهم در خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه

 • توجه به اندازه صندل در خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه: 

در انتخاب سایز صندل طول پا و عرض، قوس و فعالیت‌هایی که شما انجام می‌دهید نقش مهمی دارد پس هنگام خرید فقط صندل را بر حسب سایز پا خرید داری نکنید و دقت کنید که چقدر در صندل احساس راحتی و سبکی می‌کنید.

 • بهترین جنس برای یک صندل در خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه:

چرم طبیعی و مصنوعی بهترین جنس برای یک صندل است که هم زیبا و هم با دوام است و بوی عرق هم نمی‌گیرد. چرم مصنوعی ارزان‌تر از چرم طبیعی است.

 • توجه به نوع و اندازه پاشنه صندل در خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه:

صندل‌هایی که پاشنه‌ای بلندتر از 3 سانتی‌متر دارند را نخرید زیرا سبب وارد شدن فشار به کف پا و انتقال این فشار به پنجه و انگشتان پا و سپس بیرون زدن انگشتان از ناحیه مشخص صندل شده و موجب آسیب و زخم در انگشتان پا می‌شود و عوارضی مانند انحراف انگشتان پا، میخچه، تاول و خمیدگی انگشتان و دردهای کمر، زانو و پاشنه پا را به وجود می‌آورد.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می‌توانید با دقت بیشتری به خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه بپردازید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از برندهای باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را  در سایت علی ویترین جمع‌آوری کرده‌ایم. با کلیک روی تصویر هر برند، می‌توانید نمونه‌های موجود از هر برند را ببینید. در این سایت با ارتباط مستقیم با تولیدی کفش و فروشندگان کفش عمده، می‌توانید مدل‌های مختلف صندل زنانه و صندل دخترانه و قیمت‌های صندل زنانه و صندل دخترانه را با هم مقایسه کنید و خرید عمده صندل زنانه و خرید عمده صندل دخترانه متفاوتی را داشته باشید.