خرید عمده کفش زنانه - چرم طبیعیاز انواع کفش‌ زنانه، کفش مجلسی زنانه و کفش اسپرت زنانه می‌باشند. کفش مجلسی زنانه معمولا قیمت بالاتری نسبت به سایر کفش‌ها دارد و در انواع مختلف پاشنه‌بلند، تخت، جلوباز، بندی، پاشنه سه‌سانتی، نگین‌دار و ... در بازار عرضه شده است. سایت علی ویترین این امکان را برای شما فراهم کرده است که با تولیدی کفش عمده و فروشنده کفش زنانه (کفش اسپرت و کفش مجلسی) از جنس چرم طبیعی به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید و بتوانید با مقایسه تولیدی های کفش‌ زنانه ایرانی با هم، بهترین انتخاب را در خرید عمده کفش زنانه داشته باشید.


 

اصول مهم و کاربردی برای خرید عمده کفش چرم زنانه

کفش زنانه یکی از مهمترین انواع پوشاک برای خانم‌ها می‌باشد که نقش بسیار مهمی را برای تکمیل استایل آنها دارد. خرید عمده کفش زنانه امروزه یکی از مهمترین کارهایی است که فروشندگان کفش در دنیا انجام می‌دهند. در ادامه تلاش داریم تا شما را با کفش‌ زنانه و انواع آنها آشنا کنیم.

 1.  شناخت انواع مدل‌ها برای خرید عمده کفش زنانه

لازم است بدانید که کفش مناسب برای کار، کفش ورزشی ، مجالس رسمی و نیمه‌رسمی متفاوت هستند و برای هرکدام بایستی انتخاب جداگانه‌ای داشته باشید. قبل از هر چیزی باید به مدل لباس و اینکه اصلاً برای چه مجلسی می‌خواهیم از آن استفاده کنیم را در نظر بگیریم. اگر قصد دارید برای مجلسی کاملاً رسمی کفش انتخاب نمایید در اینجا نیاز دارید که حتی نوع لباس، کوتاهی، بلندی و حتی آستین‌های لباستان را به‌ خوبی در نظر بگیرید تا همه‌ چیز در کنار کفشی زیبا به‌ خوبی نشان داده شوند. جالب است بدانید که دانستن نوع آب‌ و هوا نیز در انتخاب بسیار به شما کمک خواهد نمود و در نهایت آن چیزی که دلخواه و درخورتان است را خواهید یافت. 

 1.  شناخت طرح و جنس برای خرید عمده کفش چرم زنانه

شاید برایتان تعجب‌آور است که طرح و جنس کفش زنانه با سایر کفش‌ها کاملاً متفاوت است و بی‌تردید همه‌ ما می‌دانیم که کفش زنانه از متریالی مرغوب‌تر و با کیفیت‌تر ساخته می‌شود. کفش زنانه اصولاً با تزئیناتی همراه است تا زیباتر به نظر آید. گاهی این تزئینات بر روی بندها و گاهی بر روی زیپ‌ها قرار داده ‌می‌شود و همین نکات سبب شده تا از کفش‌های غیررسمی متمایز گردند. جنس این کفش‌ها نیز با سایر کفش‌ها تفاوت دارند. معمولاً جنس کفش زنانه از چرم استولی است، در بازار احتمال دارد به کفش زنانه با جنس غیر از چرم مثل ساتن، مخمل و یا چرم جیر برخورد کنید. البته بسته به نوع سلیقه، مدل لباس و بودجه می‌توانید هر جنسی را که بخواهید خریداری نمایید. جالب است بدانید که جنس ساتن کفش زنانه، مخمل و یا جیر از سایر آن‌ها ارزان‌تر هستند.

 1. انتخاب رنگ مناسب برای خرید عمده کفش زنانه 

یکی از مهم‌ترین معیارهای خرید کفش زنانه انتخاب رنگ مناسب است. در بیشتر مواقع خانم‌ها رنگ کفش خود را با رنگ لباس مجلسی ست می‌کنند که این در نوع خود، کار خوبی است؛ اما به شما پیشنهاد می‌کنیم که رنگ کفش را متضاد رنگ لباستان انتخاب نمایید. ما برای این پیشنهاد دلیل داریم و دلیلش این است که این امر به شما کمک می‌نماید تا زیباتر دیده شوید و کفشتان نیز نمو بیشتری داشته باشد. اگر رنگ لباستان روشن است بهتر است کفش زنانه با رنگ مشکی را انتخاب نمایید و یا اینکه به رنگ لباستان باشد انتخاب با خودتان است! معمولاً برای لباس‌های تیره مانند مشکی از کفش زنانه طلایی استفاده‌ می‌نمایند تا بیشتر نشان داده شود. معمولاً برای لباس‌هایی که زرق و برق‌دارند از کفش زنانه طرح‌دار استفاده می‌نمایند. کفش زنانه ساده با این نوع لباس‌ها زیبا به‌نظر نمی‌رسند.

 1. اهمیت راحت بودن در خرید عمده کفش زنانه

حواستان باشد که برای خرید کفش چه مجلسی و چه معمولی باید دقت نمایید تا به پاهایتان آسیبی نرسد زیرا کفش مناسب مستقیماً با سلامتی‌تان در ارتباط است و راحتی کفش‌ها بسیار مهم و حیاتی می‌باشد. شاید برای خرید کفش زنانه پول زیادی پرداخته کرده‌اید اما اصلاً از پوشیدن آن احساس راحتی نداشته باشید و این بدان معناست که در هنگام خرید به راحتی کفش حتی اگر برای مجلسی فوق‌العاده رسمی باشد توجه ویژ‌ه‌ای نمایید. دقت داشته باشید تا سلامتی پاهایتان فدای زیبایی و خوش‌استایل بودن نگردد. گاهی نیاز دارید برای خرید کفش زنانه زیبا و درعین‌حال راحت بیشتر جستجو نمایید و زمان بیشتری اختصاص دهید تا به آن چیزی که دلخواهتان است برسید.

کفش اسپرت، کفش مجلسی، کفش زنانه، کفش مجلسی زنانه، کفش اسپرت زنانه، خرید کفش زنانه، خرید عمده کفش زنانه، علی ویترین

نکات مهم در خرید عمده کفش زنانه

 • یکی از مهمترین نکاتی که باید در هنگام خرید کفش زنانه دقت زیادی در آن به خرج دهید، اطمینان از اندازه‌ کفش زنانه است. اگر در مغازه‌ای کفشی را به پا کردید و آن را بسیار هم دوست داشتید، اما اندازه پاهایتان نبود از خرید آن اجتناب نمایید زیرا بعداً برایتان دردسر خواهد شد. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که بر روی کاغذی بایستید و شکل پاهایتان را بر روی آن ترسیم نمایید. این موضوع به شما کمک خواهد نمود تا کفشی اندازه‌ی پاهایتان بیابید.

 • اگر از امنیت کفش تردید دارید همیشه در هنگام خرید کفش زنانه، کفش‌هایی را انتخاب نمایید که بندها به دور ساقه‌ پاهایتان پیچیده شود تا این‌گونه در صورت پیچ خوردن پاهایتان آن تکیه‌گاهی برایتان باشد و از زمین خوردنتان جلوگیری نماید.

 • برای خرید کفش زنانه کمی دست‌ و دلبازانه عمل نمایید و سعی نمایید برندهای معتبر را انتخاب کنید؛ زیرا همه‌ی ما شاید چندین سال یکبار  کفش مجلسی بخریم و بعد از خرید هم چندین سال برای جشن‌ها و مجالس بسیاری از آن استفاده نماییم. پس چه‌ بهتر که کفش زنانه مرغوب و معتبر را انتخاب نماییم.

 • حتماً در هنگام خرید کفش زنانه چنددقیقه‌ای با آن راه بروید تا مطمئن شوید که پاهایتان احساس راحتی دارند.

 • از عرق کردن پاها در حین راه رفتن در مجلس با استفاده از پودرهای مخصوص ضد عرق جلوگیری نمایید؛ زیرا اگر پاهایتان عرق نمایند موجب سُر خوردنتان خواهد شد.

 • شناختن انواع پاشنه نیز در خرید کفش زنانه به شما کمک خواهد نمود. کفش‌های مجلسی دارای چندین نوع پاشنه که عبارت‌اند از: پاشنه نازک و باریک، پاشنه چهارگوش و پاشنه یکسره. شما باید بدانید که با کدام از این پاشنه‌ها احساس راحت‌تری دارید و یا حتی اگر هم ندانستید، امتحان نمایید امتحانش که مجانی است.

خرید عمده انواع کفش زنانه

 • خرید عمده کفش زنانه استیلتو (Stilettos)

یکی از محبوب‌ترین و شناخته‌شده‌ترین انواع کفش‌های زنانه (کفش اسپرت، کفش مجلسی) که طرفداران بسیار زیادی دارند، کفش های استیلتو می‌باشند. این کفش‌ها در اصل همان کفش‌های پاشنه بلندی هستند که پاشنه‌های باریک دارند و خانم‌های زیادی از آنها خوششان می‌آید. پاشنه‌های این کفش‌ها 15 سانت می‌باشد و از دسته لاکچری‌ترین کفش‌های زنانه (کفش اسپرت، کفش مجلسی) به حساب می‌آیند.

کفش اسپرت، کفش مجلسی، کفش زنانه، کفش مجلسی زنانه، کفش اسپرت زنانه، خرید کفش زنانه، خرید عمده کفش زنانه، علی ویترین

 • خرید عمده کفش زنانه کیتن هیلز (Kitten Heels)

کفش زنانه پاشنه بلند با پاشنه‌های 3 سانتی‌متری را کفش‌های کیتن هیلز می‌نامند. این کفش‌ها بسیار ظریف و زیبا می‌باشند و با پاشنه‌های کوتاهشان، برای محیط کار یا مهمانی‌های ساده بسیار مناسب هستند.

 • خرید عمده کفش زنانه پامپز (Pumps)

کفش‌های پامپز نیز یکی از محبوب‌ترین انواع کفش‌های پاشنه بلند و مجلسی می‌باشند که طراحی ساده و کلاسیکی دارند و پاشنه‌های 5 تا 8 سانتی‌متری نیز دارند. محل اتصال پاشنه به انتهای کفش نیز کمی پهن است و این باعث می‌شود که راه رفتن در این کفش‌ها کمی راحت‌تر باشد. از این نوع کفش زنانه مجلسی معمولا در مهمانی‌ها و جشن‌های شبانه استفاده می‌شود.

کفش اسپرت، کفش مجلسی، کفش زنانه، کفش مجلسی زنانه، کفش اسپرت زنانه، خرید کفش زنانه، خرید عمده کفش زنانه، علی ویترین

 • خرید عمده کفش زنانه پاشنه تخم مرغی (cone)

یکی دیگر از قدیمی‌ترین انواع کفش زنانه که خریداران بسیار زیادی نیز دارد، کفش پاشنه تخم‌مرغی است. پاشنه این کفش مجلسی کوتاه است و قطر آن نیز از بالا تا پایین کم می‌شود. به همین خاطر است که به این کفش‌ها، کفش‌های پاشنه تخم‌مرغی یا Cone می‌گویند.

 • خرید عمده کفش زنانه پاشنه یکسره (Wedge)

نوعی دیگر از کفش زنانه پاشنه بلند وجود دارد که پاشنه های آنها از انتهای کفش تا نوک آن به صورت یکسره طراحی می شود که به آنها کفش‌های Wedge نیز گفته می‌شود. این کفش‌ها به دو صورت جلو بسته و جلو باز طراحی می‌شوند. مدل جلو باز این کفش‌ها برای مهمانی‌های تابستانی و مدل‌های جلو بسته برای هوای سرد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کفش اسپرت، کفش مجلسی، کفش زنانه، کفش مجلسی زنانه، کفش اسپرت زنانه، خرید کفش زنانه، خرید عمده کفش زنانه، علی ویترین

 • خرید عمده کفش زنانه پریزم (Prism)

نوعی دیگر از کفش زنانه هستند که پاشنه آنها شکل مخروطی یا هرمی برعکس دارد. این کفش ها سال‌های زیادی است که به عنوان کفش‌های مجلسی برای بانوان مورد استفاده قرار می‌گیرند. پاشنه این کفش ها نیز از 3 تا 5 سانتی‌متر است.

 • خرید عمده کفش زنانه پلتفرم (Platform)

کفش زنانه پلتفرم کفشی است که ترکیبی از لژ و پاشنه می‌باشد و با هم استفاده می‌شوند. این کفش‌ها بسیار زیبا و جذاب هستند و بعد از کفش‌های استیلتو بهترین نوع کفش زنانه به حساب می‌آیند. راه رفتن با این کفش‌ها نیز خیلی سخت نیست. ارتفاع لژ در این کفش ها نیز معمولا 2 یا 3 سانتی‌متر است.

کفش اسپرت، کفش مجلسی، کفش زنانه، کفش مجلسی زنانه، کفش اسپرت زنانه، خرید کفش زنانه، خرید عمده کفش زنانه، علی ویترین

 • خرید عمده کفش زنانه مری جین (Mary Jane)

مری جین نوعی کفش زنانه پاشنه بلند است که قسمت جلویی آن کوتاه است و معمولا از طریق یک یا دو بند، به دور پا بسته می‌شود. این کفش‌ها نیز هم پاشنه و هم لژ دارند. جلو این نوع از کفش زنانه نیز معمولا بسته است و برای بهار و پاییز انتخاب بسیار مناسبی است.

 • خرید عمده کفش زنانه اسپول لوییس (Spool Louis)

این نوع کفش زنانه ، به کفش کمر باریک نیز معروف است. در این کفش‌ها محل اتصال پاشنه به کفش کاملا یکی می‌باشد و قسمت پایین پاشنه نیز پهن‌تر است. این کفش‌ها بسیار شیک و لاکچری می‌باشند و در بازار به سختی پیدا می‌شوند.

 • خرید عمده کفش زنانه چانکی (chunky)

اگر دوست دارید که کفش‌های پاشنه بلند بپوشید اما به سلامت پاهای خود بسیار اهمیت می‌دهید، کفش های چانکی انتخاب مناسب شما هستند. پاشنه این کفش‌ها به صورت مستطیلی شکل هستند که پهنای بیشتری نسبت به کفش‌های استیلتو دارند و شما می‌توانید راحت‌تر با آنها راه بروید و به پاهایتان آسیبی وارد نمی‌شود. این کفش ها استایل بسیار شیکی دارند و بسیار راحت نیز می‌باشند. از آنها نیز معمولا برای مراسم نیمه رسمی  و قرارهای دوستانه استفاده می‌شود.

کفش اسپرت، کفش مجلسی، کفش زنانه، کفش مجلسی زنانه، کفش اسپرت زنانه، خرید کفش زنانه، خرید عمده کفش زنانه، علی ویترین

راهنمای خرید عمده کفش زنانه چرمی

کفش زنانه چرم با توجه به سابقه‌ درخشانی که در طی چندین سال متمادی داشته نیز همواره کفش محبوب در بین خانم‌ها و حتی آقایان بوده است. برای خرید کفش زنانه چرم باید به چند نکته‌ مهم توجه نمایید. در همین راستا ما بر آنیم تا به شما کمک کنیم تا خریدی بی‌دغدغه و درست را تجربه نمایید.

 • دلیل پوشیدن کفش زنانه!

همه‌ ما می‌دانیم که کفش چرمی در همه‌ زمان‌ها از بهترین مواد برای ساخت کفش بوده و هست. کفش زنانه به دلیل نرمی و راحتی و انعطاف‌پذیری بالایی که دارد همواره از طرفداران بیشتری دارد. اصلاً بعید نیست که مانند هر لباس از مد افتاده‌ای و هر مدل کفشی در گوشه‌ای از کمدمان کفش زنانه  چرمی از مادرها و یا مادربزرگ‌هایمان به یادگار مانده باشد. حتی اگر چندین سال از خریدنش بگذرد و گاهی بعضی از افراد هنوز از آن به‌عنوان مدلی برای خوش استایل شدنشان استفاده می‌نمایند؛ پس اولین نکته تکمیل شدن خوش‌استایلی با پوشیدن کفش زنانه! همچنین چرم اگر طبیعی باشد و مواد اضافه‌ای در ترکیب با خود نداشته‌ باشد، دوام و کیفیت بسیار خوبی دارد. چرم‌های طبیعی، منافذی دارند که اکسیژن‌رسانی به پا را آسان و از بروز آسیب در پا جلوگیری می‌کند. کفش زنانه از جنس چرم طبیعی، به‌شرط داشتن طراحی مناسب، بسیار راحت‌تر از کفش‌های دیگر است و گزینه خوبی برای استفاده روزانه به‌ حساب می‌آید.

 • انواع چرم برای خرید عمده کفش زنانه چرمی را بشناسید!

به‌طورکلی نمی‌توان یک دسته‌بندی اساسی برای چرم‌ها در نظر گرفت. چرم‌ها را می‌توان بر اساس جنس به دودسته طبیعی و مصنوعی تقسیم نمود. دانستن این موضوع در هنگام خرید کفش زنانه چرمی کمک زیادی به شما خواهد نمود. گاهی کفش‌های چرم را بر اساس کشورهای سازنده‌ی آن‌ها تقسیم‌بندی می‌می‌کنند که در این‌ بین چرم‌های روسی، مراکشی و اسپانیایی از معروف‌ترین دسته‌ها هستند. چرم کامل نیز نوعی است که از سطح بیرونی چرم به دست می‌آید و جزو مرغوب‌ترین انواع آن به شمار می‌آید. چرم جیر، نبوک، ورنی نیز مدل‌های دیگری از آن هستند که ممکن است در هنگام خرید کفش زنانه چرمی در بازار با آنها روبرو شوید.

کفش اسپرت، کفش مجلسی، کفش زنانه، کفش مجلسی زنانه، کفش اسپرت زنانه، خرید کفش زنانه، خرید عمده کفش زنانه، علی ویترین

بهترین جنس برای خرید عمده کفش زنانه کدام است؟

نکته‌ جالب‌ توجه در خرید عمده کفش زنانه این است که دستتان در انتخاب چرم طبیعی باز است. شما می‌توانید با توجه به سلیقه و بودجه هر نوع کفش چرمی را خریداری نمایید اما توجه به این نکته مهم است که هرچقدر ظاهر چرم طبیعی‌تر باشد، یعنی کیفیت بهتری دارد و در فرآیند دباغی آن، از دخالت‌های شیمیایی کمتری استفاده‌شده است؛ اما پیشنهاد ما به شما کفشی با جنس چرم طبیعی کامل برای بهترین انتخاب است؛ زیرا از دوام و کیفیت بیشتری برخوردار است. البته در هنگام خرید کفش زنانه چرمی حتماً به این نکته توجه نمایید که چرم خوب چرمی است که بیش‌ از اندازه براق نباشد و بوی پوست حیوانات به مشامتان برسد و اگر هم کبریت و یا فندک را در کنارش گرفتید آتش نگیرد.

 • در هنگام خرید عمده کفش زنانه به فرم کفش چرم دقت نمایید.

کفش زنانه از تنوع و طرح‌های مختلفی برخوردار است. برخی از آنها دارای نوک‌ تیز و برخی دیگر جلوگرد هستند. برخی پاشنه‌بلند و برخی دیگر اسپرت می‌باشند. البته انتخاب هر مدل و فرمی بستگی به سلیقه‌ شخصی و نیازتان دارد. اگر کفش چرم را برای رفت‌ و آمد روزانه خریداری نمایید بهتر است از فرم جلوگرد استفاده نمایید؛ زیرا با آن راحت‌تر خواهید بود.

 • در هنگام خرید عمده کفش زنانه به پاشنه کفش توجه کنید

اگر قصد دارید از کفش چرم پیاده‌روی روزانه استفاده نمایید باید بگوییم که نوع پاشنه‌بلند اصلاً برایتان مناسب نیست و اصلاً قرار نیست برای زیباتر شدن از سلامتی پاهایتان غافل شوید. مناسب‌ترین پاشنه کفش چرم زنانه برای مصرف روزانه بین 3 تا 4 سانت می‌باشد.

 • در هنگام خرید عمده کفش زنانه به زیره کفش توجه کنید

یکی از مواردی که در اغلب مواقع مردم از آن غافل می‌شوند توجه به زیره‌ کفش است. قرار نیست که حتماً جنس کفش چرم است از زیره خوبی هم برخوردار باشد. بهترین زیره مناسب برای چنین کفش‌هایی زیره کشسانی به‌ اندازه‌ای کمتر از کتانی است. معمولاً زیره‌های مرغوب توانایی خنثی‌سازی فشار ناشی از حرکت و وزن ما و همچنین مقاومت در برابر آب و سایش رادارند. در هنگام خرید کفش زنانه به سراغ کفش‌هایی بروید که زیره‌شان دندانه‌دار باشند؛ زیرا این مدل زیره‌ها از سُرخوردن ناگهانی‌تان جلوگیری خواهند نمود.

 • در هنگام خرید عمده کفش زنانه به راحتی کفش توجه کنید

به‌ طور معمول اکثر ما به دنبال خرید کفش زنانه هستیم که احساس خوبی از پوشیدن آن داشته باشیم، حالا اگر آن کفش چرم باشد یا هر جنس دیگری! قواعد خرید کفش مناسب سایز پا، در همه موارد یکسان هستند و فرقی ندارد چه نوع کفشی انتخاب می‌کنید. اگر در هنگام خرید کفش زنانه (کفش اسپرت، کفش مجلسی) چرم به این نکته مهم توجه نمایید بی‌تردید از این تجربه خوب هیچ‌وقت نخواهید گذشت و سالیان سال چرم پوش خواهید شد. کفش‌های مناسب پاهایتان کفشی است که در پاهایتان نلغزد و سرپنجه‌ها مورد فشار قرار نگیرد. کفش‌های گشاد و یا تنگ می‌توانند بر روی فرم طبیعی پاهایتان تأثیر بگذارند و فرم زشتی به آنها بدهند. حواستان به این نکته مهم باشد.

 • زمان مناسب برای خرید کفش زنانه!

بهترین زمان برای خرید کفش بعد از‌ ظهر‌ها است؛ چراکه پاها معمولاً صبح‌ها، کمی کوچک‌تر از ساعات پایانی روز است. پس اگر صبح‌ها برای خرید کفش زنانه بروید، ممکن است که کفش برایتان کوچک‌تر از سایز واقعی پاهایتان شود و پاهایتان را اذیت کند؛ اما اگر باز در موقع خرید کفش زنانه فشاری بر روی سرپنجه‌های خود احساس کردید طبیعی است زیرا چرم بعد از دو دفعه استفاده، جا باز می‌کند و کاملاً اندازه پای شما می‌شود.

 • انتخاب رنگ مناسب در خرید عمده کفش زنانه 

تقریباً آخرین نکته‌ای که باید در هنگام خرید کفش زنانه به آن توجه نمایید رنگ کفش است که آن نیز بستگی به سلیقه و رنگ لباستان دارد. معمولاً خانم‌ها رنگ‌های قهوه‌ای، سماقی و مشکی را بیشتر برای کفش چرم می‌پسندند و اکثراً دلیل انتخاب رنگ مشکی برای کفش چرم را این نکته بیان می‌نمایند که رنگ مشکی را در همه‌جا می‌توانند بپوشند و بیشترین کاربرد را دارد. ناگفته نماند که سایر رنگ‌ها در کفش زنانه هرکدام از زیبایی خاصی برخوردار هستند.

در نهایت باید بگوییم رعایت نکات فوق و توجه به آن‌ها کمک بزرگی به شما خواهد کرد تا راحت‌تر بتوانید دست به انتخاب بزنید و کفش زنانه مورد نظر خود را بیابید. در انتها سایت فروشگاهی علی ویترین مفتخر است با همکاری با برترین برندهای کفش ایرانی، تولیدی کفش عمده، فروشندگان کفش عمده و ... شما را در انتخاب آسان و سریع یاری کند تا خاطره‌ یک خرید مناسب را برای شما رقم بزنیم.


//