کفش ورزش های تخصصی

خرید و فروش کفش سالنی یا کفش فوتسال نیز مانند خرید هر وسیله دیگری، نیاز به کسب اطلاعات اولیه و دانستن نکات لازم دارد. سایت علی ویترین این امکان را به شما می‌دهد تا جدیدترین مدل‌های کفش‌ سالنی مردانه را مشاهده و با هم مقایسه کنید و بتوانید به صورت آنلاین، مستقیم و عمده از تولیدی کفش، فروشندگان و تولیدکنندگان عمده این محصول، خرید عمده کفش سالنی را در بهترین شرایط داشته باشید.

همه چیز درباره خرید عمده کفش ورزشی سالنی یا کفش فوتسال

کفش سالنی یا کفش فوتسال به لحاظ ساختاری، با کفش فوتبال متفاوت می‌باشد. کفش سالنی یا کفش فوتسال برعکس کتانی فوتبال فاقد هرگونه استوک (میخ) در زیر خود می‌باشند و زیره آن‌ها از مواد با دوام بیشتری ساخته شده‌اند.
کفش‌های ورزشی یک گزینه مهم برای انجام هر ورزشی است و مناسب با ورزش‌های گوناگون ساخته می‌شوند. هر ورزشی به تناسب با حرکات و مکانی که در آن ورزش انجام می‌شود، ویژگی‌های خاص خود را دارد. بازی فوتبال در زمین چمن نیاز به کفش‌های استوک دارد که زیر آن‌ها به اصطلاح میخ‌هایی تعبیه شده است. 
کفش سالنی یا کفش فوتسال همانطور که اسمش مشخص است، برای بازی در سالن تعبیه شده است. بازی در سالن نیازمند این موضوع است که کفش از ویژگی‌های به خصوصی بهره‌مند باشد.
کفی این کفش‌ها باید چسبندگی معقولی داشته باشند تا در زمان بازی روی پارکت و کفی سالن لیز نخورند. کفش سالنی یا کفش فوتسال معمولاً قابلیت استفاده برای خیابان و کفپوش‌های پارک‌ها را نیز دارا می‌باشد.

اجزای تشکیل دهنده کفش سالنی یا کفش فوتسال برای خرید عمده کفش سالنی

کفش سالنی یا کفش فوتسال از اجزایی مانند: آستر، بند کفش، پنجه کفش، کلاهک سرپنجه کفش، رویه کفش، زیره کفش، پاشنه کفش (پنل)، طوق، زبانه کفش، کفی کفش، قالب زیره کفش، لایه میانی زیره کفش، محافظ پاشنه، پوسته خارجی زیره کفش و عاج کفش تشکیل شده است.

کفش سالنی، کفش فوتسال، علی ویترین، خرید عمده کفش سالنی، خرید عمده کفش فوتسال، خرید و فروش عمده کفش سالنی

توجه به ویژگی‌ها و استاندارهای کفش سالنی یا کفش فوتسال برای خرید عمده کفش سالنی

 • اهمیت مواد اولیه در خرید عمده کفش سالنی یا کفش فوتسال:

کفش سالنی یا کفش فوتسال معمولاً از جنس چرم و یا مخمل به دلیل افزایش قابلیت کنترل توپ ساخته می‌شود. بطور کلی از دو نوع چرم طبیعی و مصنوعی در ساخت کفش سالنی یا کفش فوتسال استفاده می‌شود. مواد ساخته شده از چرم طبیعی قابل انعطاف‌تر و نرم‌تر از چرم مصنوعی می‌باشند و خیلی راحت به قالب پا در می‌آیند، ولی دوام کمتری در قیاس با چرم مصنوعی دارند. 

 • اهیمت ایمن بودن کفش در خرید عمده کفش سالنی یا کفش فوتسال:

یک کفش سالنی یا  کفش فوتسال خوب باید همیشه دارای زیره‌ای مقاوم در برابر لغزش باشد و باعث آسیب رساندن به پاهای شما نشود.

 • اهمیت کاهش احتمال آسیب‌دیدگی مهمترین ویژگی خرید عمده کفش سالنی یا کفش فوتسال:

کفش سالنی یا کفش فوتسال باید تا حد امکان از بروز آسیب‌دیدگی در ورزشکار جلوگیری نمایند. یک کتانی لغزنده سبب سرخوردن ورزشکار و همینطور پیچش پای ورزشکار در زمان ورزش می‌شود. بنابراین، یک کفش سالنی یا کفش فوتسال خوب تا حد امکان باید از بروز آسیب‌دیدگی جلوگیری نماید.

 • انتخاب کفش سالنی یا کفش فوتسال متناسب با پست بازیکن فوتسال در خرید عمده کفش سالنی:

سبک بازی و پست بازی ورزشکار نیز در انتخاب نوع کفش سالنی یا کفش فوتسال تاثیرگذار می‌باشد. به عنوان نمونه افرادی که در خط حمله بازی می‌کنند، به دلیل این که تمرکز بیشتری بر روی گل زدن دارند، کتانی با رویه کفش مسطح و با بند کم را ترجیح می‌دهند. این مسئله همچنین سبب تسهیل در دریبل زدن حریف مقابل می‌شود. از سوی دیگر، بازیکنی که در خط دفاع بازی می‌کند، بدین دلیل که در مقابل حملات حریف و تغییر جهت‌ها و برخوردهای ناگهانی قرار می‌گیرد، کتانی با طول عمر و ساپورت بیشتر و همچنین یک کتانی مقاوم در برابر حرکت‌های عرضی را ترجیح می‌دهد. یک دروازه بان، به علت حرکت‌های عرضی زیاد در طول دروازه، یک کتانی مقاوم در برابر حرکت‌های عرضی را ترجیح می‌دهد.

 • اهمیت قابلیت چسبندگی در خرید عمده کفش سالنی یا کفش فوتسال:

کفش سالنی یا کفش فوتسال برخلاف کتانی فوتبال دارای یکی سطح مسطح با طرح‌های گوناگون می‌باشد تا قابلیت بازی بر روی سطوح مختلف از جمله پارکت را نیز دارا باشد. چنین کتانی‌هایی را می‌توان برای فعالیت‌های ورزشی خیابانی استفاده نمود. از آنجائی که فوتسال ورزشی سریع و پر تحرک می‌باشد، به گونه‌ای که باید بتوان حرکات گوناگون تکنیکی را در محیطی نسبتا کوچک انجام داد، بنابراین چسبندگی اینگونه از کفش‌ها از اهمیت بسیار زیادی بهره‌مند می باشد. البته باید این چسبندگی به میزانی باشد که بر روی انعطاف‌پذیری کفش تأثير منفی نگذارد.

 • اهمیت سبکی و دوام بالای کفش سالنی یا کفش فوتسال در خرید عمده کفش سالنی:

با توجه به سرعت بالای این ورزش، یک کفش سبک برای فوتسال، برترین انتخاب می‌باشد. عموما یک کفش ورزشی یا کفش فوتسال با کیفیت، وزنی در حدود ۲۲۰ تا ۲۳۰ گرم دارد. یک طرح زیبا که دارای قسمت‌های اضافی و به اصطلاح آپشن‌های بیش از حد نمی‌باشد برای این ورزش مناسب می‌باشد.

کفش سالنی، کفش فوتسال، علی ویترین، خرید عمده کفش سالنی، خرید عمده کفش فوتسال، خرید و فروش عمده کفش سالنی

 • اهمیت امکان تنفس پاها در خرید عمده کفش سالنی یا کفش فوتسال مناسب:

با توجه به تحرک زیاد در ورزش فوتسال و احتمال تعریق پا در حین بازی، مسأله تنفس‌پذیری و تهویه کفش از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد. عموما مواد سبک‌تر دارای قابلیت تهویه بهتری می‌باشند. برخی کفش سالنی یا کفش فوتسال را نیز به منظور تهویه بهتر به صورت ساختار مشبک تولید می‌کنند.

 • اهمیت اندازه مناسب در خرید عمده کفش سالنی یا کفش فوتسال:

هیچ وقت گمان نکنید که به علت داشتن بند بر روی کفش‌های ورزشی، می‌توانید این نوع از کتانی‌ها را یک سایز بزرگ‌تر از اندازه پای خود خریداری نمایید؛ چون در اینصورت تنها باعث افزایش احتمال آسیب‌دیدگی به پاهای خود خواهید شد. به همین دلیل در زمان خرید کفش فوتسال، به سایز آن توجه کنید.

 • افزایش سرعت با انتخاب مناسب در خرید عمده کفش سالنی یا کفش فوتسال:

فوتسال یک ورزش با سرعت بالا می‌باشد، از اینرو در این ورزش، توپ پیوسته با پا در تماس می‌باشد. یک کفش سالنی یا کفش فوتسال خوب باید به ورزشکار این قابلیت را بدهد تا علاوه بر تغییر جهت سریع در زمان بازی، بتواند توپ را در یک فضای کوچک به گردش در بیاورد. باتوجه به این امر معمولا کفش‌ سالنی یا کفش فوتسال از موادی ساخته می‌شوند که قابلیت کنترل توپ را افزایش دهند. استفاده از چرم، جیر یا مخمل سبب افزایش قابلیت کنترل توپ توسط کفش‌ سالنی یا کفش فوتسال می‌شود.

 • قیمت کفش سالنی یا کفش فوتسال در خرید عمده کفش سالنی:

باتوجه به تکنولوژی بکار رفته در ساخت و دیگر عوامل فنی دیگری که برای یک کتانی ورزشی بسیار مهم و دارای اهمیت است، باید بگوییم قیمت کفش سالنی یا کفش فوتسال از چند صد هزار تومان آغاز و تا چند میلیون تومان نیز ادامه پیدا می‌کند و این تنها شما هستید که باید متناسب با بودجه و سطح بازی خود اقدام به خرید یک کفش ورزشی مناسب نمایید.

 • اهمیت در دسترس بودن کفش سالنی یا کفش فوتسال خوب در خرید عمده کفش سالنی:

یکی دیگر از خصوصیات های یک کفش سالنی یا کفش فوتسال خوب این است که در هر جایی در دسترس باشد. به طورمثال در ایران کتانی‌های برای سالن کپی شده از مدل‌های خارجی در حال تولید می‌باشند.

خرید عمده کفش سالنی

خرید عمده کفش سالنی می‌تواند یک راه عالی برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها باشد. با خرید عمده، می‌توانید کفش‌های باکیفیت را با قیمتی مقرون‌به‌صرفه خریداری کنید.

در اینجا چند نکته برای خرید عمده کفش سالنی آورده شده است:

 • قبل از خرید، تحقیقات خود را انجام دهید. قیمت‌های مختلف را از فروشندگان مختلف مقایسه کنید تا بهترین قیمت را پیدا کنید.
 • از خرید کفش‌هایی که کیفیت خوبی ندارند خودداری کنید. کفش‌های سالنی باید از مواد باکیفیت ساخته شده باشند و دوخت‌های محکمی داشته باشند.
 • از خرید کفش‌هایی که سایز مناسبی برای شما ندارند خودداری کنید. کفش‌های سالنی باید راحت باشند و به پاهای شما آسیب نرسانند.
 • از خرید کفش‌هایی که طرح و رنگ مناسبی برای شما ندارند خودداری کنید. کفش‌های سالنی باید با لباس‌های شما هماهنگ باشند و ظاهر شما را بهبود بخشند.

اگر به دنبال خرید عمده کفش سالنی هستید، می‌توانید از روش‌های مختلفی اقدام کنید. می‌توانید از فروشگاه‌های عمده‌فروشی کفش، وب‌سایت‌های خرید عمده یا نمایشگاه‌های کفش بازدید کنید.

هنگام خرید عمده کفش سالنی، به یاد داشته باشید که کیفیت مهم‌تر از قیمت است. با خرید کفش‌هایی که کیفیت خوبی دارند، می‌توانید از آنها برای سال‌ها استفاده کنید.

شما همچنین می‌توانید با تولیدکنندگان کفش سالنی تماس بگیرید و از آنها در مورد شرایط خرید عمده سوال کنید.

 

انتخاب‌های گسترده و تنوع بالا، یکی دیگر از جذابیت‌های خرید عمده کیف است. خریداران می‌توانند از میان طیف وسیعی از طرح‌ها، رنگ‌ها و مواد اولیه انتخاب کنند، تا محصولی را پیدا کنند که دقیقاً با نیاز بازار آن‌ها همخوانی دارد.با توجه به مطالب بالا و امکانات سایت و اپلیکیشن علی ویترین، شما می‌توانید در سایت یا اپلیکیشن علی ویترین با تولیدی کفش سالنی یا کفش فوتسال به صورت مستقیم و آنلاین ارتباط برقرار کنید و با مقایسه محصولات و قیمت‌های فروشندگان عمده و تولیدکنندگان عمده کفش سالنی یا کفش فوتسال، خرید عمده کفش سالنی یا کفش فوتسال بسیار مناسبی را داشته باشید.