کفش بچه گانه و دمپایی و صندل بچه گانه

پا قلب دوم انسان است؛ حال اگر پای کودکان در میان باشد که در سن رشد بوده و بسیار آسیب‌پذیرتر از بزرگ‌ترها هستند، خرید پوشش مناسب برای این قلب دوم، حساس‌تر می‌شود. بهتر است والدین به جای توجه به قیمت، مارک یا مدل کفشی که برای بچه‌های خود می‌خرند، به کیفیت آن توجه کنند. راحت‌ترین کفش برای کودکان، کفش‌هایی با جنس چرم، پلاستیک نرم و پارچه‌ای می‌باشند که با مدل‌های بندی، جورابی، عروسکی، جلوباز، ساقدار، چراغ‌دار و ... در بازار کفش‌های ایرانی، موجود می‌باشند. با توجه به تنوع بالای تولیدکنندگان و فروشندگان کفش بچه‌ گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) ایرانی، سایت علی ویترین به عنوان عمده فروشی کفش بچه گانه امکان انتخاب آنلاین و آسان برند دلخواه را از بین برندهای کفش دخترانه و کفش پسرانه ایرانی، فراهم کرده است. با مراجعه به این سایت و انتخاب دسته کفش بچه‌ گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه)، امکان خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) در مدل‌های جذاب با قیمت مناسب، از تولیدی کفش و فروشندگان کفش به صورت مستقیم و آنلاین خواهید داشت.

 

خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) مناسب

کفش‌ها جزو مهمترین پوشاک کودکان هستند که امروزه برای بیرون رفتن از خانه به آنها نیاز دارند. کفش‌ها پوشاکی هستند که از پای کودکان شما در برابر سرما و گرما محافظت می‌کنند و از رسیدن هر گونه آسیبی از محیط اطراف به پای کودکان شما جلوگیری می‌کنند. برای همین است که کفش‌ها اهمیت زیادی برای ما دارند.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

انواع کفش را می‌توان به سه بخش کفش‌های مردانه و پسرانه، کفش‌های زنانه و دخترانه و کفش‌های بچه گانه دانست. در میان انواع مختلف کفش‌ها، کفش‌ بچه‌ گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه)، طرفداران بسیار زیادی دارند و افراد بسیار زیادی علاقه دارند که این کفش‌ها را برای فرزندان خود خریداری کنند. انتخاب کفش بچه‌ گانه مناسب، از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. بچه‌ها از زمانی که راه رفتن را به خوبی یاد می‌گیرند، دوست دارند در کوچه و خیابان بدون کمک پدر و مادر راه بروند، از این جهت خرید کفش مناسب برای آن‌ها اهمیت خاصی پیدا می‌کند. پس بهتر است در انتخاب کفش بچه‌ گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) به جای توجه به قیمت  و مدل آن، به کیفیت کفش توجه کنید زیرا متخصصان می‌گویند پوشیدن کفش‌هایی که مناسب پای کودک نیست از همان ابتدا تهدید جدی برای به خطر افتادن سلامتی پا است.

در ادامه این مطلب در وب سایت علی ویترین، تلاش داریم تا شما را به طور کامل با خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) و انواع کفش‌ بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) آشنا کنیم.

کفش بچه گانه(کفش دخترانه، کفش پسرانه) چیست؟

کفش‌ها همانطور که گفتیم از نظر افرادی که آنها را می خرند به 3 دسته کفش‌های مردانه (پسرانه)، زنانه (دخترانه) و بچه‌ گانه تقسیم‌بندی می‌شوند. کفش‌ بچه‌ گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) در اصل کفش‌های راحت و کوچکی هستند که برای بچه‌های کوچک و زیر 2 یا 3 سال طراحی و تولید می‌شوند و معمولا در طرح‌های اسپرت یا مجلسی تولید می‌شوند. بسیاری از مردم این کفش ها را برای فرزندان خود تهیه می‌کنند تا فرزندانشان بتوانند به راحتی در بیرون از خانه قدم بردارند و هم به جذابیت ظاهری آنها بیفزایند. کفش‌ بچه گانه معمولا با طرح‌های کودکانه تولید می‌شوند و برای خود بچه ها نیز بسیار جذاب و زیبا هستند و خود کودکان نیز به آنها علاقه دارند.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

از دیگر ویژگی‌های مهم کفش‌ بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) این است که از بهترین جنس‌های چرم و بهترین مواد تولید می‌شوند تا نرم باشند و با پای فرزندان شما آسیبی وارد نشود. اما باید دقت داشته باشید که کفش‌ بچه گانه بی‌کیفیت نیز تولید می‌شود که پوشیدن آنها می‌تواند برای بچه شما خطراتی داشته باشد. برای همین باید دقت داشته باشید که کفش بچه گانه مناسب برای فرزندان خود خریداری کنید.

دو نکته مهم در خرید عمده کفش بچه‌ گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه):

 1. برای خرید کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه)، کودک را با خود ببرید تا اندازه‌ دقیق پای او مشخص شود تا بتوانید کفش مناسبی برای او انتخاب کنید.

 2. هنگام امتحان و اندازه‌گیری کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه)، بهتر است کودک ایستاده باشد تا انگشتان پای او به راحتی در کفش قرار بگیرند.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

عوارض خرید کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) نامناسب!

 • کمر درد

 • تاول زدن انگشتان و کف پا

 • انحراف انگشت شست پا

 • کاهش توانایی و فعالیت 

 • خستگی‌های زودرس

 • درد در مفاصل و زانو و پاشنه پا

ویژگی‌های مهم خرید عمده کفش بچه گانه(کفش دخترانه، کفش پسرانه)!

 • توجه به انعطاف کفش در خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه): 

کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) باید تمام سطح پای کودک را پوشش بدهد. رویه آن باید نرم و انعطاف‌پذیر باشد و توجه شود فشاری به هیچ‌کدام از قسمت‌های پا وارد نکند از جمله پنجه پا.

 • توجه به جنس کفش در خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه):

کفش بچه‌ گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) باید از موادی که هوا در آن به خوبی انتقال پیدا می‌کند و به اصطلاح مواد تنفس‌پذیر می‌گویند، ساخته شده باشد تا باعث به وجود آمدن رطوبت در کفش نشود و همینطور پا را خشک نگه دارد. همینطور موجب دوام و مقاومت کفش نیز می‌شود.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

 • توجه به نوع کفش در خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه):

سعی کنید در هنگام خرید کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه)، کفش‌هایی که بدون بند یا پشت باز هستند برای کودک خود نخرید و کفش بنددار یا چسب‌دار تهیه کنید.

 • توجه به مکان خرید کفش در خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه):

برای خرید کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) بهتر است به فروشگاه‌هایی مراجعه کنید که به طور تخصصی در زمینه فروش کفش کار می‌کنند چون آن‌ها پیشنهادات بهتری به شما برای خرید کفش مناسب می‌دهند.

 • توجه به پاشنه کفش در خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه):

کفش‌های پاشنه‌بلند روی شکل اسکلتی بدن تاثیرات منفی دارد، از این رو بهتر است اگر کفشی پاشنه‌دار انتخاب می‌کنید، پاشنه آن بین 2 تا 2.5 سانتی‌متر باشد.

 • توجه به کفی کفش در خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه):

برای خرید کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) بهتر است به کف آن نیز توجه ویژه‌ای شود تا باعث لیز خوردن کودک نشود و حتی از لیز خوردن کودک جلوگیری کند.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

 • توجه به کیفیت کفش در خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه):

پای کودکان به سرعت رشد می‌کند و باید توجه کنید که خرید کفش گران و مارک در اولویت نباشد و فقط به کفیت آن توجه کنید.

 • توجه به سایز کفش در خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه):

به شماره‌هایی که زیر کفش درج شده و سایز کفش را نشان می‌دهد اطمینان نکنید و بهتر است کودک کفش را امتحان کند و همینطور سایز قبلی پای کودک خود را برای خرید کفش ملاک قرار ندهید چون هر سال پای کودک رشد می‌کند و دیگر سایز قبلی را ندارد.

 • توجه به زمان خرید کفش در خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه):

پژوهش‌ها نشان می‌دهد که برای خرید کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) مناسب با اندازه پای کودک، بهتر است در زمان عصر برای خرید مراجعه کنید چون صبح‌ها پای کودک نیم‌سانتی‌متر کوچک‌تر است و زمانی که کودک فعالیت دارد، پای او به دلیل همین فعالیت‌ها متورم می‌شود و سایز آن نیز تغییر می‌کند از این رو بهتر است در زمان عصر برای خرید کفش مراجعه کنید.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

خرید عمده کفش بچه گانه از بهترین برندها و مارک‌های کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه)

همانطور که گفته شد، کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) انواع خیلی خاصی ندارد و بیشتر به سبک کفش‌های اسپرت طراحی می‌شوند. اما برندهای بسیاری در دنیا به تولید کفش بچه گانه مشغولند و در ادامه تلاش داریم تا شما را با بهترین برندهای تولید کفش بچه گانه آشنا کنیم.

 1. بابوکس (Bobux):

بابوکس یکی از مهمترین و بهترین برندهای تولید کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) در دنیا می‌باشد. این برند مورد تایید Podiatrists است و در کیفیت آن شکی نیست. این برند معتبر در نیوزلند کار می‌کند و بهترین کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) را تولید می‌کند.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

 1. للی کلی (Lelli Kelly):

للی کلی نیز یکی دیگر از برندهای شناخته‌شده در تولید کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) در دنیاست که بیشتر به تولید کفش‌های دخترانه مشغول است. بسیاری از دختر بچه‌ها در دنیا کفش‌های این شرکت را به پا می‌کنند و عاشق کفش‌های زیبای این شرکت می‌باشند. این شرکت نیز فعالیت خود را از سال 1992 در ایتالیا شروع کرده است.

 

 1. جی اوکس یا جیوکس (Geox):

یکی دیگر از برند های پیشگام که کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) بی نظیری تولید می‌کند، برند جی اوکس می‌باشد. این برند یکی از بهترین برندهای کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) است. از بهترین ویژگی‌های کفش‌های این برند می‌توان به تنفس عالی کفش‌ها و چسبندگی بالای چسب‌ها و ماندگاری آنها اشاره کرد.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

 1. کلارکز (Clarks):

یکی دیگر از معروف‌ترین برندهای کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) که در دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد و در انگلستان فعالیت می‌کند، برند کلارک است. این برند انواع مختلف کفش را برای کودکان تولید می‌کند و طرفداران زیادی در سطح جهان دارد.

خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) و نکات مهم آن!

 • خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) و سن کودک:

سن کودک را باید برای خرید کفش بچه گانه مناسب در نظر بگیریم؛ به دلیل ماهیت پر جنب و جوش کودکان بهتر است کفش‌های ورزشی برای کودک تهیه کنیم تا با دوام و راحت باشد.

 • خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) و سایز کفش:

اندازه پای کودک را باید هر 6 ماه یک بار اندازه‌گیری کنید چون رشد پاها در کودکان سریع است. بهتر است هنگام خرید کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه)، سایز کفشی که می‌خواهید انتخاب کنید به اندازه یک انگشت شست بزرگ‌تر باشد.

 • خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) چرمی:

جنس کفش باید از چرم طبیعی باشد چون بهترین انتخاب است. کفش باید انعطاف‌پذیر باشد پس اطمینان پیدا کنید که کفش را بدون هیچ تلاشی به راحتی در دستانتان می‌توانید خم کنید.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) با توجه به نوع کفش

 • خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) ورزشی:

این نوع کفش‌ها به دلیل راحتی و نرمی و سبک بودن، بهترین انتخاب هستند.

 • خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) رسمی:

این کفش‌ها خیلی راحت نیستند و به اندازه ی کفش ورزشی نمی‌توان از آن‌ها استفاده کرد و صرفا برای مجالس از آن استفاده می‌شود.

 • خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) از نوع بوت:

از این نوع کفش برای فصول سرد سال برای جلوگیری از نفوذ سرما و آب برای حفاظت از پای کودک استفاده می شود.

 • خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) از نوع صندل:

از این نوع کفش برای فصول گرم سال برای جلوگیری از عرق کردن استفاده می شود.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

نحوه اندازه‌گیری پای کودک در هنگام خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه)

برای خرید کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه)، بهتر است پای کودک را در حالت ایستاده اندازه‌گیری کنید و توجه کنید که همیشه یک پا از پای دیگر بزرگ‌تر است و برای همین باید هر دو پا را اندازه‌گیری کنید. بهتر است جلوی انگشت شست او را را نیز یک سانتی‌متر فاصله بگذارید تا شست او بتواند به راحتی در کفش حرکت کند.

چرا نباید کفش فرزند بزرگ‌تر را برای فرزند کوچک نگه داریم؟

به دلیل خصوصیات بدنی منحصر به فرد، پای کودکان با هم متفاوت است. به همین دلیل نگه داشتن کفش فرزند بزرگ برای فرزند کوچک، کار نادرستی است.

همینطور بهتر است کفش را به صورت مشترک نیز استفاده نکنند چون منجر به گسترش قارچ و باکتری و از همه مهم‌تر انتقال بیماری پوستی می‌شود.

در خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) کفش چسبی بهتر است یا کفش بندی؟

کفش‌های چسبی چون کار کودک را برای پوشیدن آن و باز و بسته کردن راحت می‌کنند مناسب‌تر است اما رفته رفته کودک باید بستن بند کفش را هم یاد بگیرد.

با توجه به نکات گفته شده و با مراجعه به سایت ، می‌توانید با تولیدی کفش و فروشندگان عمده کفش بچه‌ گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) ایرانی ارتباط برقرار کنید و خرید عمده کفش بچه گانه (کفش دخترانه، کفش پسرانه) متفاوتی را تجربه کنید.

خرید عمده کفش بچه گانه

مطمئناً. در اینجا چند نکته برای خرید عمده کفش بچه گانه آورده شده است:

 1. تحقیق کنید: قبل از خرید عمده کفش بچه گانه، مهم است که تحقیق کنید و تامین کننده ای را پیدا کنید که کفش های با کیفیت و مقرون به صرفه ارائه دهد. می توانید با پرسیدن دوستان و خانواده، بررسی آنلاین و بازدید از نمایشگاه های تجاری، تحقیقات خود را انجام دهید.
 2. کیفیت را در نظر بگیرید: هنگام خرید عمده کفش بچه گانه، مهم است که کیفیت را در نظر بگیرید. مطمئن شوید که کفش هایی را انتخاب می کنید که از مواد با کیفیت و دوام ساخته شده اند و متناسب با نیازهای کودک شما هستند.
 3. قیمت را مقایسه کنید: قبل از خرید عمده کفش بچه گانه، مهم است که قیمت را مقایسه کنید. می توانید قیمت های مختلف تامین کنندگان را به صورت آنلاین یا از طریق نمایشگاه های تجاری بررسی کنید.
 4. تخفیف بخواهید: اگر به مقدار زیادی کفش بچه گانه نیاز دارید، ممکن است بتوانید تخفیف از تامین کننده خود دریافت کنید. حتماً از تامین کننده خود در مورد تخفیف ها سوال کنید.
 5. سفارش خود را به موقع دریافت کنید: اگر به کفش بچه گانه برای یک رویداد خاص نیاز دارید، حتماً از تامین کننده خود بخواهید که سفارش شما را به موقع دریافت کنید.
 6. ضمانت را بررسی کنید: هنگام خرید عمده کفش بچه گانه، مهم است که ضمانت را بررسی کنید. مطمئن شوید که تامین کننده شما کفش های معیوب را تعویض یا بازپرداخت می کند.

امیدوارم این نکات به شما در خرید عمده کفش بچه گانه کمک کند.

قیمت عمده کفش بچه گانه

قیمت عمده کفش بچه گانه با توجه به عوامل مختلفی مانند برند، جنس، نوع کفش و مدل آن متفاوت است. در اینجا به برخی از عوامل موثر بر قیمت عمده کفش بچه گانه اشاره می کنیم:

 • برند: برندهای معتبر معمولاً کفش های بچه گانه گران تری دارند.
 • جنس: کفش های بچه گانه از جنس های مختلفی مانند چرم، پارچه و پلاستیک ساخته می شوند. کفش های چرم معمولاً گران تر از کفش های پارچه ای یا پلاستیکی هستند.
 • نوع کفش: کفش های بچه گانه برای انواع مختلفی از فعالیت ها مانند پیاده روی، دویدن، بازی و مدرسه تولید می شوند. کفش های مخصوص هر فعالیت معمولاً گران تر از کفش های عمومی هستند.
 • مدل: کفش های بچه گانه در مدل های مختلفی مانند کتانی، بوت، صندل و دمپایی تولید می شوند. مدل های جدیدتر و شیک تر معمولاً گران تر از مدل های قدیمی تر هستند.

اگر به دنبال خرید عمده کفش بچه گانه هستید، می توانید از طریق سایت های اینترنتی یا فروشگاه های عمده فروشی اقدام کنید. قیمت عمده کفش بچه گانه در این مراکز معمولاً کمتر از قیمت خرده فروشی است.

در اینجا چند نکته برای خرید عمده کفش بچه گانه آورده شده است:

 • بودجه خود را تعیین کنید.
 • نیازهای کودک خود را در نظر بگیرید.
 • انواع مختلف کفش بچه گانه را بررسی کنید.
 • قیمت های مختلف را مقایسه کنید.
 • از یک فروشنده معتبر خرید کنید.

با پیروی از این نکات، می توانید کفش بچه گانه با کیفیت و مقرون به صرفه خریداری کنید.

کفش کودک عمده

کفش کودک عمده یکی از پرفروش ترین محصولات در بازار است. این کفش ها معمولاً در انواع مختلفی مانند کفش کتانی، کفش اسپرت، کفش مجلسی و کفش راحتی تولید می شوند. کفش های کودک عمده می توانند از جنس های مختلفی مانند چرم، پارچه و پلاستیک ساخته شوند. قیمت کفش کودک عمده با توجه به عوامل مختلفی مانند برند، جنس، نوع کفش و مدل آن متفاوت است.

نکات مهم خرید عمده دمپایی بچه گانه

1. کیفیت محصول: بررسی کنید که دمپایی ها از مواد با کیفیت ساخته شده‌اند که به پوست حساس بچه گانه آسیب نمی‌زند. مطمئن شوید که سوزن‌دوزی محکمی دارند و قابلیت تحمل استفاده یکپارچه را دارند.

2. اندازه و مدل: مطمئن شوید که اندازه دمپایی مناسب برای بچه‌ ها است و به وسیله ای که می شناسید راحت بپوشانید. همچنین اندازه داخلی دمپایی را چک کنید تا از پا راحت بچه نفوذ کند.

3. طرح و رنگ: درباره طرح و رنگ دمپایی ها با بچه گانه صحبت کنید. طرح و رنگی هایی را انتخاب کنید که برایشان جذاب است و ممکن است به آن دلبستگی داشته باشند.

4. قیمت و تخفیف: مقایسه قیمت محصول در چند فروشگاه را انجام دهید و به تخفیف‌ها و پیشنهادهای خاص توجه کنید. خرید عمده ممکن است قیمتی مناسب‌تر را به شما ارائه کند.

5. انتخاب فروشگاه: فروشگاهی که می‌خواهید از آن خرید کنید باید اعتبار و سابقه خوب داشته باشد. نظرات و تجربیات دیگران را بررسی کنید و فروشگاهی را انتخاب کنید که ارائه خدمات مطلوب را داشته باشد.

خرید صندل بچه گانه عمده

خرید عمده صندل بچه گانه نیز نیاز به توجه به نکات مشابهی دارد. اولین نکته مهم، کیفیت محصول است. صندل باید از مواد با کیفیت ساخته شده باشد که به پوست حساس بچه گانه آسیب نمی‌زند. همچنین باید دارای ساختار محکمی باشد تا بچه در طول استفاده همیشه محافظت شده باشد. 
دومین نکته مهم، طراحی و رنگ برند صندل است. برند صندل بچه‌گانه باید طراحی جذاب و با دوامی داشته باشد. همچنین باید به رنگ‌های جذاب و زنده از جمله رنگ‌های مورد علاقه بچه گانه هم پاسخگو باشد.
سومین نکته، انعطاف پذیری صندل است. صندل باید دارای انعطاف پذیری مناسبی باشد تا بچه بتواند به راحتی حرکت کند و از آن لذت ببرد. همچنین باید دارای سیستم بسته‌شدن قوی و مناسبی باشد تا بچه به طور اتفاقی نتواند صندل از پا بیفتاند.