خرید عمده کفش بچه گانهپا قلب دوم انسان است؛ حال اگر پای کودکان در میان باشد که در سن رشد بوده و بسیار آسیب‌پذیرتر از بزرگ‌ترها هستند، خرید پوشش مناسب برای این قلب دوم، حساس‌تر می‌شود. بهتر است والدین به جای توجه به قیمت، مارک یا مدل کفشی که برای بچه‌های خود می‌خرند، به کیفیت آن توجه کنند. راحت‌ترین کفش برای کودکان، کفش‌هایی با جنس چرم، پلاستیک نرم و پارچه‌ای می‌باشند که با مدل‌های بندی، جورابی، عروسکی، جلوباز، ساقدار، چراغ‌دار و ... در بازار کفش‌های ایرانی، موجود می‌باشند. با توجه به تنوع بالای تولیدکنندگان و فروشندگان کفش بچه‌ گانه ایرانی، سایت علی ویترین امکان انتخاب آنلاین و آسان برند دلخواه را از بین برندهای کفش دخترانه و پسرانه ایرانی، فراهم کرده است. با مراجعه به این سایت و انتخاب دسته کفش بچه‌ گانه، امکان خرید عمده کفش بچه گانه در مدل‌های جذاب با قیمت مناسب، از تولیدی کفش و فروشندگان کفش به صورت مستقیم و آنلاین خواهید داشت.

خرید عمده کفش بچه گانه مناسب

کفش‌ها جزو مهمترین پوشاک کودکان هستند که امروزه برای بیرون رفتن از خانه به آنها نیاز دارند. کفش‌ها پوشاکی هستند که از پای کودکان شما در برابر سرما و گرما محافظت می‌کنند و از رسیدن هر گونه آسیبی از محیط اطراف به پای کودکان شما جلوگیری می‌کنند. برای همین است که کفش‌ها اهمیت زیادی برای ما دارند.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

انواع کفش را می‌توان به سه بخش کفش‌های مردانه و پسرانه، کفش‌های زنانه و دخترانه و کفش‌های بچه گانه دانست. در میان انواع مختلف کفش‌ها، کفش‌ بچه‌ گانه، طرفداران بسیار زیادی دارند و افراد بسیار زیادی علاقه دارند که این کفش‌ها را برای فرزندان خود خریداری کنند. انتخاب کفش بچه‌ گانه مناسب، از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. بچه‌ها از زمانی که راه رفتن را به خوبی یاد می‌گیرند، دوست دارند در کوچه و خیابان بدون کمک پدر و مادر راه بروند، از این جهت خرید کفش مناسب برای آن‌ها اهمیت خاصی پیدا می‌کند. پس بهتر است در انتخاب کفش بچه‌ گانه  به جای توجه به قیمت  و مدل آن، به کیفیت کفش توجه کنید زیرا متخصصان می‌گویند پوشیدن کفش‌هایی که مناسب پای کودک نیست از همان ابتدا تهدید جدی برای به خطر افتادن سلامتی پا است.

در ادامه این مطلب در وب سایت علی ویترین، تلاش داریم تا شما را به طور کامل با خرید عمده کفش بچه گانه و انواع کفش‌ بچه گانه آشنا کنیم.

کفش بچه گانه چیست؟

کفش‌ها همانطور که گفتیم از نظر افرادی که آنها را می خرند به 3 دسته کفش‌های مردانه (پسرانه)، زنانه (دخترانه) و بچه‌ گانه تقسیم‌بندی می‌شوند. کفش‌ بچه‌ گانه در اصل کفش‌های راحت و کوچکی هستند که برای بچه‌های کوچک و زیر 2 یا 3 سال طراحی و تولید می‌شوند و معمولا در طرح‌های اسپرت یا مجلسی تولید می‌شوند. بسیاری از مردم این کفش ها را برای فرزندان خود تهیه می‌کنند تا فرزندانشان بتوانند به راحتی در بیرون از خانه قدم بردارند و هم به جذابیت ظاهری آنها بیفزایند. کفش‌ بچه گانه معمولا با طرح‌های کودکانه تولید می‌شوند و برای خود بچه ها نیز بسیار جذاب و زیبا هستند و خود کودکان نیز به آنها علاقه دارند.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

از دیگر ویژگی‌های مهم کفش‌ بچه گانه این است که از بهترین جنس‌های چرم و بهترین مواد تولید می‌شوند تا نرم باشند و با پای فرزندان شما آسیبی وارد نشود. اما باید دقت داشته باشید که کفش‌ بچه گانه بی‌کیفیت نیز تولید می‌شود که پوشیدن آنها می‌تواند برای بچه شما خطراتی داشته باشد. برای همین باید دقت داشته باشید که کفش بچه گانه مناسب برای فرزندان خود خریداری کنید.

دو نکته مهم که باید در هنگام خرید عمده کفش بچه‌ گانه به آن توجه کرد:

 1. برای خرید کفش بچه گانه، کودک را با خود ببرید تا اندازه‌ دقیق پای او مشخص شود تا بتوانید کفش مناسبی برای او انتخاب کنید.

 2. هنگام امتحان و اندازه‌گیری کفش بچه گانه، بهتر است کودک ایستاده باشد تا انگشتان پای او به راحتی در کفش قرار بگیرند.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

عوارض خرید کفش بچه گانه نامناسب!

 • کمر درد

 • تاول زدن انگشتان و کف پا

 • انحراف انگشت شست پا

 • کاهش توانایی و فعالیت 

 • خستگی‌های زودرس

 • درد در مفاصل و زانو و پاشنه پا

ویژگی‌های مهم خرید عمده کفش بچه گانه!

 • توجه به انعطاف کفش در خرید عمده کفش بچه گانه: 

کفش بچه گانه باید تمام سطح پای کودک را پوشش بدهد. رویه آن باید نرم و انعطاف‌پذیر باشد و توجه شود فشاری به هیچ‌کدام از قسمت‌های پا وارد نکند از جمله پنجه پا.

 • توجه به جنس کفش در خرید عمده کفش بچه گانه:

کفش بچه‌ گانه باید از موادی که هوا در آن به خوبی انتقال پیدا می‌کند و به اصطلاح مواد تنفس‌پذیر می‌گویند، ساخته شده باشد تا باعث به وجود آمدن رطوبت در کفش نشود و همینطور پا را خشک نگه دارد. همینطور موجب دوام و مقاومت کفش نیز می‌شود.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

 • توجه به نوع کفش در خرید عمده کفش بچه گانه:

سعی کنید در هنگام خرید کفش بچه گانه، کفش‌هایی که بدون بند یا پشت باز هستند برای کودک خود نخرید و کفش بنددار یا چسب‌دار تهیه کنید.

 • توجه به مکان خرید کفش در خرید عمده کفش بچه گانه:

برای خرید کفش بچه گانه بهتر است به فروشگاه‌هایی مراجعه کنید که به طور تخصصی در زمینه فروش کفش کار می‌کنند چون آن‌ها پیشنهادات بهتری به شما برای خرید کفش مناسب می‌دهند.

 • توجه به پاشنه کفش در خرید عمده کفش بچه گانه:

کفش‌های پاشنه‌بلند روی شکل اسکلتی بدن تاثیرات منفی دارد، از این رو بهتر است اگر کفشی پاشنه‌دار انتخاب می‌کنید، پاشنه آن بین 2 تا 2.5 سانتی‌متر باشد.

 • توجه به کفی کفش در خرید عمده کفش بچه گانه:

برای خرید کفش بچه گانه بهتر است به کف آن نیز توجه ویژه‌ای شود تا باعث لیز خوردن کودک نشود و حتی از لیز خوردن کودک جلوگیری کند.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

 • توجه به کیفیت کفش در خرید عمده کفش بچه گانه:

پای کودکان به سرعت رشد می‌کند و باید توجه کنید که خرید کفش گران و مارک در اولویت نباشد و فقط به کفیت آن توجه کنید.

 • توجه به سایز کفش در خرید عمده کفش بچه گانه:

به شماره‌هایی که زیر کفش درج شده و سایز کفش را نشان می‌دهد اطمینان نکنید و بهتر است کودک کفش را امتحان کند و همینطور سایز قبلی پای کودک خود را برای خرید کفش ملاک قرار ندهید چون هر سال پای کودک رشد می‌کند و دیگر سایز قبلی را ندارد.

 • توجه به زمان خرید کفش در خرید عمده کفش بچه گانه:

پژوهش‌ها نشان می‌دهد که برای خرید کفش بچه گانه  مناسب با اندازه پای کودک، بهتر است در زمان عصر برای خرید مراجعه کنید چون صبح‌ها پای کودک نیم‌سانتی‌متر کوچک‌تر است و زمانی که کودک فعالیت دارد، پای او به دلیل همین فعالیت‌ها متورم می‌شود و سایز آن نیز تغییر می‌کند از این رو بهتر است در زمان عصر برای خرید کفش مراجعه کنید.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

خرید عمده کفش بچه گانه از بهترین برندها و مارک‌های کفش بچه گانه

همانطور که گفته شد، کفش بچه گانه انواع خیلی خاصی ندارد و بیشتر به سبک کفش‌های اسپرت طراحی می‌شوند. اما برندهای بسیاری در دنیا به تولید کفش بچه گانه مشغولند و در ادامه تلاش داریم تا شما را با بهترین برندهای تولید کفش بچه گانه آشنا کنیم.

 1. بابوکس (Bobux):

بابوکس یکی از مهمترین و بهترین برندهای تولید کفش بچه گانه در دنیا می‌باشد. این برند مورد تایید Podiatrists است و در کیفیت آن شکی نیست. این برند معتبر در نیوزلند کار می‌کند و بهترین کفش بچه گانه را تولید می‌کند.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

 1. للی کلی (Lelli Kelly):

للی کلی نیز یکی دیگر از برندهای شناخته‌شده در تولید کفش بچه گانه در دنیاست که بیشتر به تولید کفش‌های دخترانه مشغول است. بسیاری از دختر بچه‌ها در دنیا کفش‌های این شرکت را به پا می‌کنند و عاشق کفش‌های زیبای این شرکت می‌باشند. این شرکت نیز فعالیت خود را از سال 1992 در ایتالیا شروع کرده است.

 

 1. جی اوکس یا جیوکس (Geox):

یکی دیگر از برند های پیشگام که کفش بچه گانه بی نظیری تولید می‌کند، برند جی اوکس می‌باشد. این برند یکی از بهترین برندهای کفش بچه گانه است. از بهترین ویژگی‌های کفش‌های این برند می‌توان به تنفس عالی کفش‌ها و چسبندگی بالای چسب‌ها و ماندگاری آنها اشاره کرد.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

 1. کلارکز (Clarks):

یکی دیگر از معروف‌ترین برندهای کفش بچه گانه که در دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد و در انگلستان فعالیت می‌کند، برند کلارک است. این برند انواع مختلف کفش را برای کودکان تولید می‌کند و طرفداران زیادی در سطح جهان دارد.

خرید عمده کفش بچه گانه و نکات مهم آن!

 • خرید عمده کفش بچه گانه و سن کودک:

سن کودک را باید برای خرید کفش بچه گانه مناسب در نظر بگیریم؛ به دلیل ماهیت پر جنب و جوش کودکان بهتر است کفش‌های ورزشی برای کودک تهیه کنیم تا با دوام و راحت باشد.

 • خرید عمده کفش بچه گانه و سایز کفش:

اندازه پای کودک را باید هر 6 ماه یک بار اندازه‌گیری کنید چون رشد پاها در کودکان سریع است. بهتر است هنگام خرید کفش بچه گانه، سایز کفشی که می‌خواهید انتخاب کنید به اندازه یک انگشت شست بزرگ‌تر باشد.

 • خرید عمده کفش بچه گانه چرمی:

جنس کفش باید از چرم طبیعی باشد چون بهترین انتخاب است. کفش باید انعطاف‌پذیر باشد پس اطمینان پیدا کنید که کفش را بدون هیچ تلاشی به راحتی در دستانتان می‌توانید خم کنید.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

خرید عمده کفش بچه گانه با توجه به نوع کفش

 • خرید عمده کفش بچه گانه ورزشی:

این نوع کفش‌ها به دلیل راحتی و نرمی و سبک بودن، بهترین انتخاب هستند.

 • خرید عمده کفش بچه گانه رسمی:

این کفش‌ها خیلی راحت نیستند و به اندازه ی کفش ورزشی نمی‌توان از آن‌ها استفاده کرد و صرفا برای مجالس از آن استفاده می‌شود.

 • خرید عمده کفش بچه گانه از نوع بوت:

از این نوع کفش برای فصول سرد سال برای جلوگیری از نفوذ سرما و آب برای حفاظت از پای کودک استفاده می شود.

 • خرید عمده کفش بچه گانه از نوع صندل:

از این نوع کفش برای فصول گرم سال برای جلوگیری از عرق کردن استفاده می شود.

کفش بچه گانه، کفش دخترانه، کفش پسرانه، خرید عمده کفش بچه گانه، علی ویترین

نحوه اندازه‌گیری پای کودک در هنگام خرید عمده کفش بچه گانه

برای خرید کفش بچه گانه، بهتر است پای کودک را در حالت ایستاده اندازه‌گیری کنید و توجه کنید که همیشه یک پا از پای دیگر بزرگ‌تر است و برای همین باید هر دو پا را اندازه‌گیری کنید. بهتر است جلوی انگشت شست او را را نیز یک سانتی‌متر فاصله بگذارید تا شست او بتواند به راحتی در کفش حرکت کند.

چرا نباید کفش فرزند بزرگ‌تر را برای فرزند کوچک نگه داریم؟

به دلیل خصوصیات بدنی منحصر به فرد، پای کودکان با هم متفاوت است. به همین دلیل نگه داشتن کفش فرزند بزرگ برای فرزند کوچک، کار نادرستی است.

همینطور بهتر است کفش را به صورت مشترک نیز استفاده نکنند چون منجر به گسترش قارچ و باکتری و از همه مهم‌تر انتقال بیماری پوستی می‌شود.

در خرید عمده کفش بچه گانه کفش چسبی بهتر است یا کفش بندی؟

کفش‌های چسبی چون کار کودک را برای پوشیدن آن و باز و بسته کردن راحت می‌کنند مناسب‌تر است اما رفته رفته کودک باید بستن بند کفش را هم یاد بگیرد.

با توجه به نکات گفته شده و با مراجعه به سایت علی ویترین، می‌توانید با تولیدی کفش و فروشندگان عمده کفش بچه‌ گانه ایرانی ارتباط برقرار کنید و خرید عمده کفش بچه گانه متفاوتی را تجربه کنید.