مقررات ما

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی به دقت ملاحظه فرمایید:

قوانین عمومی :

  • ورود کاربران به وب‌سایت علی ویترین هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط علی ویترین به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات علی ویترین است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.
  • توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های علی ویترین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های علی ویترین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان :

  • سایت علی ویترین جهت تبلیغات بوده و هر یک از تامین کنندگان و تولیدکنندگان سایت جهت فعالیت مستقل تجاری خود در این سایت عضویت پیدا کرده اند و محصولات موجود در وب‌سایت علی ویترین توسط تامین کنندگانی که با علی ویترین همکاری می‌کنند جهت تبلیغات ارائه شده اند. تامین کننده و تولیدکننده که تبلیغ آن ها در سایت قرار گرفته، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت علی ویترین مورد نمایش می گذارند.
  • مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، تحویل کالا و شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان وتبلیغ کنندگان است و وب سایت علی ویترین مسولیتی موضوعات ندارد.
  • از آنجا که وب سایت علی ویترین صرفاً خدمات نمایش کالا را دارد و محصول درخواست شده از سوی تامین کننده تامین می گردد به تبع آن خدمات پس از فروش کالا وگارانتی محصول، بر عهده تامین کننده است و در این خصوص وب سایت علی ویترین هیچ گونه مسوولیتی ندارد و تبعات قانونی فعالیت و خدمات فروش و پس از فروش و گارانتی متوجه تامین کننده می باشد .

سیاست‌های رعایت حریم شخصی :

  • علی ویترین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.
  • علی ویترین متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
  • در واقع با استفاده از سایت علی ویترین ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.